MenuMenu
pl | en

  ŠKODA POLSKA sp. z o.o.

  ul. Złota 59
  00-120 Warszawa

  +48 222 223 354

  www.skoda.cz
  skodapolska@skoda.cz

  Škoda Transportation Group należy do największych europejskich firm w dziedzinie inżynierii transportu. Ponad 160 letnia historia firmy pozwala na łączenie bogatego doświadczenia z nowatorskim podejściem do tworzenia nowoczesnych rozwiązań dopasowanych do potrzeb współczesnego transportu.

  Dzięki pragmatycznej strukturze wewnętrznej spółek grupy oraz dużym inwestycjom w badania i rozwój, Škoda Transportation Group jest w stanie zaoferować rozbudowane portfolio nowoczesnych produktów spełniających najnowsze światowe standardy.

  Spośród najważniejszych produktów warto wymienić: jedno i dwu pokładowe elektryczne zespoły trakcyjne, składy push-pull, pojazdy metra, lokomotywy, szeroką gamę tramwajów i autobusów z różnymi rodzajami napędu. Grupa zajmuje się również produkcją kompletnych układów napędowych, rozwojem w dziedzinie cyfryzacji, IT, jak też nowych technologii dla różnych branż.

  Pojazdy Škody stały się w Czechach nieodłącznym elementem krajobrazu miast i szlaków transportowych, ale z pojazdów grupy korzystają również pasażerowie innych krajów na świecie. Produkty grupy znalazły swoich zadowolonych klientów między innymi w Polsce, Niemczech, Finlandii, Rosji, Łotwie, Węgrzech, Turcji i Stanach Zjednoczonych Ameryki.

  Obecnie Grupa zatrudnia ponad pięć i pół tysiąca osób i dzięki doskonałej pracy siedmiuset konstruktorów i projektantów oraz setkom milionów koron inwestowanych co roku w dalszy rozwój, projektowane i konstruowane są oryginalne i nowoczesne produkty cieszące się powodzeniem na globalnym rynku.

  Główna siedziba Škoda Transportation Group znajduje się w Pilźnie. Siedziby pozostałych spółek należących do Grupy znajdują się zarówno w Czechach, jak i innych krajach, między innymi w Polsce, Niemczech, Finlandii, Rosji oraz na Węgrzech.

  Škoda Transportation Group oferuje rozwiązania transportowe wyróżniające się nowatorskim podejściem w tworzeniu coraz bezpieczniejszych, bardziej komfortowych, ale także ekonomicznych i ekologicznych produktów.

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ