MenuMenu
pl | en

  Grupa Romi

  ul. Działkowa 37
  02-234 Warszawa

  (22) 846-22-62

  www.gruparomi.pl
  biuro@gruparomi.pl

  Grupa ROMI to dystrybutor oferujący rozwiązania z zakresu zasilania gwarantowanego(UPSy, Baterie, Agregaty prądotwórcze), oraz teleinformatyki (rozwiązania sieciowe, szafy teleinformatyczne i serwerowe, teletechnika). Jako jedyny dystrybutor na rynku proponujemy największy zakres rozwiązań przy tak wąskiej specjalizacji.

  ROMI – to nie tylko miejsce, w którym pracujemy.

  To przede wszystkim ludzie, z którymi i dla których pracujemy. To dynamiczny zespół profesjonalistów, który buduje z Klientami trwałe relacje oparte na zaufaniu. Każdego dnia z pasją realizujemy projekty naszych Klientów. Rozwijamy produkty w ścisłej współpracy z nimi – dzięki temu nasza oferta zawsze wykracza poza standardy rynkowe. Zespół handlowy i serwisowy ROMI jest w stanie rozwiązać każdy problem, a nowe wyzwania dodają nam energii do stałego podnoszenia kwalifikacji. Nieustanny rozwój zaowocował przyznaniem nagrody Diament Miesięcznika Forbes 2019, Gepard Biznesu 2018 oraz 2019 potwierdzającej nasze zaangażowanie i dbałość o każdy szczegół naszej działalności

  Rozwiązania dla Kolei

  Grupa Romi dzięki szerokiemu spektrum oferowanych produktów, oraz kompetencji naszych pracowników, idealnie dopasowuje się do potrzeb Kolejnictwa.

  Od ponad 18 lat zajmujemy się sprzedażą i serwisem, systemamów zasilania Gwarantowanego. Ponad 2 000 szt. UPSów zainstalowanych w spółkach kolejowych zarówno dla potrzeb IT, jak i infrastruktury, pozwoliło nam na zebranie ogromnego kapitału doświadczenia, które pozwala nam idealnie dobrać sprzęt dla Państwa potrzeb, oraz wykonywać serwis posprzedażny.

  Grupa Romi jest dystrybutorem marki Telegartner, która jest czołowym producentem na świecie rozwiązań dla kolejnictwa takich jak wiązki kablowe oparte na złączach M12 i specjalne skrzynki światłowodowe przeznaczone do umieszczania na peronach i słupach kolejowych, które ze względu na doskonałą odporność na wstrząsy i ciężkie warunki pracy złącze doskonale sprawdza się jako rozwiązanie dla transportu kolejowego.

  Uzupełnieniem oferty dla przemysłu i kolejnictwa są szafy przemysłowe o klasie szczelności IP55 i IP66 marki MIRSAN,  odporne na warunki zewnętrzne a dodatkowo posiadające certyfikat IK10 czyli dodatkowo szafy są wandaloodporne.

  Realizujemy  nie tylko dostawy i serwis sprzętu. Wspieramy również naszych Klientów w budowie DATA CENTER od etapu koncepcji, przez projekty, wykonanie i obsługę serwisową.

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ