MenuMenu
pl | en

  AAT SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA sp. z o.o.

  ul. Puławska 431
  02-801 Warszawa

  +48 22 546 05 46
  +48 22 546 05 01

  www.aat.pl
  kontakt@aat.pl

  AAT SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA sp. z o.o. jest częścią Grupy Kapitałowej będącej największym krajowym producentem i dostawcą elektronicznych systemów zabezpieczenia mienia obejmujących segmenty: systemów sygnalizacji pożarowej, systemów telewizji dozorowej, systemów sygnalizacji włamania i napadu, systemów kontroli dostępu oraz pozostałych systemów (dźwiękowych systemów ostrzegawczych, systemów audio i wideodomofonowych itp.). Dzięki kompleksowej ofercie oraz najwyższej jakości nowoczesnych rozwiązań - tworzonym przez zespół niezwykle doświadczonych inżynierów przez ponad 20 lat działalności Grupa osiągnęła pozycję lidera na polskim rynku elektronicznych systemów zabezpieczeń.

  W skład Grupy Kapitałowej wchodzi również przedsiębiorstwo Polon-Alfa
  z siedzibą w Bydgoszczy, które jest największym w Polsce i wiodącym w Europie Środkowo-Wschodniej producentem elektronicznych systemów sygnalizacji pożarowej, z wieloletnim doświadczeniem w zakresie projektowania i produkcji szerokiego spektrum tego typu systemów.

  AAT SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA jest producentem jednej z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce marek telewizji dozorowej NOVUS, obejmującej szeroki wachlarz urządzeń telewizji IP oraz AHD. Zarządzanie oferowanymi przez AAT systemami telewizji IP opiera się na własnym, specjalistycznym oprogramowaniu pod nazwą NMS (Novus Management System).

  Unikalnym rozwiązaniem w ofercie Grupy jest również innowacyjne oprogramowanie IS VENO umożliwiające wizualizację i integrację oferowanych systemów zabezpieczeń we wszystkich czterech segmentach.

  Uzupełnieniem zaawansowanych technologicznie produktów własnych, jest dystrybucja nowoczesnych urządzeń i systemów ochrony osób i mienia, wytwarzanych przez renomowanych producentów: Polon-Alfa, DSC, Atsumi, Kantech, Optex, Roger, Ever Focus, Heitel, Videotec, Zyxel, Fujinon, Cias, Sur-Gard, Kabe, Comnet, Camsat, AFG, Merawex, Nice, Platan, TOA, Unispeaker, Bticino, Commax, Zeus, Pulsar.

  Na rynku krajowym AAT SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA sp. z o.o. prowadzi działalność dystrybucyjną poprzez sieć 11 oddziałów rozlokowanych w największych miastach Polski, dzięki czemu zespół doświadczonych handlowców, obejmuje swym zasięgiem cały kraj.

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ