MenuMenu
pl | en

  4TRAMCAR Sp. z o.o.

  ul. Przemysłowa 4a
  85-758 Bydgoszcz

  www.4tramcar.pl
  biuro@4tramcar.pl

  W Naszej strategii 4TramCar buduje swoją wartość na doświadczeniu potencjału ludzkiego, mobilności w działaniu i konsekwencji w realizowaniu wartości docelowych. Głównymi kierunkami działania jest naprawa i modernizacja wagonów oraz lokomotyw, nieustanne podnoszenie kwalifikacji naszego zespołu, praca nad innowacyjnymi rozwiązaniami dla transportu intermodalnego, oraz budowa nowych wagonów towarowych.

  4TramCar dzięki konsekwencji w realizowaniu dotychczasowych planów jest uznanym dostawcą usług z zakresu napraw i modernizacji taboru. Działanie w tym kierunku pozwoliło na otwarcie własnej bazy napraw i modernizacji oraz przysposobienie się do budowy nowych wagonów.

  Zmiany zachodzące na rynku kolejowym oraz poprawa infrastruktury kolejowej pozwala nam na pracę nad rozwiązaniami dla transportu intermodalnego.

  Monitorując dynamicznie rozwijający się rynek kolejowy w Polsce, stawiamy przed sobą wyzwanie aby stać się rzetelnym partnerem dla czołowych przewoźników w Polsce.

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ