MenuMenu
pl | en

  Rail Products Poland Sp. z o.o.

  ul. Świerkowa 4A
  64-320 Niepruszewo

  +48 61 221 31 91

  www.railproducts.pl
  kozak@railprodycts.pl

  Rail Products jest firmą założoną w 2013 r., posiadającą doświadczony zespół zarządzający z kilkunastoletnim doświadczeniem technicznym i sprzedażowym w branży kolejowej. We współpracy z firmą Manitou odnosi sukces w projektowaniu, opracowywaniu i produkcji zaawansowanych technicznie pojazdów drogowo-szynowych. Do kluczowych produktów oferowanych przez firmę należą mobilne platformy robocze ART17T, ART17TH i ART17THM, które są dostępne z modułem pantografu rejestrującym pomiary wysokości i zygzakowania przewodu jezdnego w ruchu – warto zaznaczyć, że jest to pierwsze tego typu rozwiązanie w kolejnictwie. Ponadto najnowszym dodatkiem do gamy produktów oferowanych przez Rail Products Poland jest nowy dźwig TH21, który ma wysokość podnoszenia 21 metrów i udźwig 6 ton.

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ