MenuMenu
pl | en

  Vega Urządzenia Chłodnicze Sp. z o.o.

  ul. Chłopickiego 53
  04-275 Warszawa

  +48 601-200-887

  www.vegachlodnictwo.pl
  biuro@vegachlodnictwo.pl

  Urządzenia Chłodnicze VEGA to firma o długoletniej tradycji i doświadczeniu w dziedzinie chłodnictwa, zdobytym również na rynkach Europy. Działa w Polsce od roku 2000.

  Główne obszary działalności to przechowalnictwo owocowo/warzywne oraz obiekty handlowe znanych sieci marketowych. Od początku działalności zajmujemy się kompleksową obsługą klienta poprzez dostawę, montaż oraz serwis urządzeń chłodniczych.

  Działamy na terenie całej Polski, jak również poza jej granicami. Naszym głównym celem jest dostarczanie optymalnych i nowoczesnych rozwiązań w oparciu o urządzenia najwyższej jakości. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Vega Chłodnictwo - zapraszamy do korzystania z naszych usług.

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ