MenuMenu
pl | en

  Przedsiębiorstwo Projektowo-Wdrożeniowe KOLTECH Sp. z o.o.

  Gospodarcza 2
  47-400 Racibórz

  32 415 35 09

  www.wheellathes.com
  zm@koltech.com.pl

  Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją obrabiarek specjalnych oraz urządzeń wykorzystywanych głównie do utrzymania i renowacji pojazdów szynowych. Nasze produkty użytkowane są w wielu krajach świata. Ponadto na polskim rynku inżynierskim KOLTECH znany jest jako autoryzowany reseller firmy DASSAULT SYSTEMES. W ramach tej współpracy dostarczamy zintegrowane usługi we wdrożeniu zaawansowanych systemów PLM w tym serwis i szkolenia.

  Obecna działalność realizowana jest w dwóch oddzielnych pionach:

  • Zakład Mechaniczny prowadzi prace projektowe, wdrożeniowe oraz  produkcję w oparciu o własną dokumentację, maszyn specjalnych i urządzeń technologicznych dla potrzeb obsługi zajezdni miejskiego transportu szynowego  oraz kolejowych warsztatów remontowych, jak również innych wyspecjalizowanych maszyn dla różnorodnych aplikacji przemysłowych.
  • Zakład Systemów Inżynierskich zajmuje się dystrybucją oraz kompleksowymi wdrożeniami systemów PLM.

  Kompleksowe wdrożenia systemów PLM

  W ciągu wielu lat działalności KOLTECH przekształcił się z niewielkiego biura projektowego w dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo, dostarczające kompletne rozwiązania zorientowane na klienta zarówno w produkcji maszyn specjalnych i urządzeń technologicznych do obsługi pojazdów transportu szynowego, jak i w kompleksowych wdrożeniach systemów PLM.

  Naszą załogę charakteryzuje profesjonalne podejście do wykonywanych działań, doświadczenie i kompetencja. Skoncentrowanie się na kliencie sprawia, że Koltech dostarcza produkty, które nie tylko są dostosowane indywidualnie do oczekiwań naszych odbiorców, ale poprzez swoje rozwiązania konstrukcyjne zdecydowanie  wyróżniają spośród wszystkich innych tego typu produktów.

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ