MenuMenu
pl | en

  Automatix Sp. z o.o.

  Kopernika 34/206
  58-100 Świdnica

  +48 32 416 12 99
  +48 32 416 12 97

  www.automatix.com.pl
  info@automatix.com.pl

  Innowacyjność firmy stanowi o jej obecnym sukcesie. Mając do dyspozycji sprawdzone pomysły technologiczne i międzynarodowe zespoły, przekształcamy wizje naszych klientów w przełomowe produkty, niekonwencjonalne oprogramowanie lub inteligentne rozwiązania.

  Działalność firmy Automatix jest umiejscowiona w procesie tworzenia zaawansowanych produktów. O innowacyjności i konkurencyjności wielu zaawansowanych produktów stanowią zawarte w nich rozwiązania informatyki, automatyki i elektroniki. Są to sieci kontrolerów współpracujące z czujnikami i elementami wykonawczymi. Wszystko o dużej funkcjonalności i złożoności wynikającej z oprogramowania.

  Jesteśmy doświadczonym partnerem, jeśli potrzeba:
  - stworzyć oprogramowanie,
  - opracować zautomatyzowane systemy testujące w celu zmniejszenia kosztów i  czasu powstania produktu,
  - wprowadzić outsourcing, polegający na zatrudnieniu zespołów inżynierskich o płaskiej strukturze organizacyjnej.

  W zakresie specyfikacji, wytwarzania i testowania złożonych systemów sterujących od wielu lat pracujemy dla wiodących producentów pojazdów szynowych.

  Od 2007 roku Automatix posiada Centrum Projektowo-Testowe w Katowicach, gdzie zatrudnionych jest blisko 30 inżynierów automatyki, informatyki, elektroniki i telekomunikacji.

  Nasi specjaliści wywodzą się z najlepszych wyższych uczelni w Polsce, koncernów o światowej renomie, instytutów naukowo-badawczych. I to właśnie ich doświadczenie połączone z wysokimi kwalifikacjami jest naszym silnym atutem. Wieloletnia praca w branży IT oraz znajomość zagadnień transportu szynowego pozwala nam na profesjonalne podejście do powierzonych zadań, umożliwiając zapewnienie komfortu obsługi klienta na każdym etapie wytwarzania oraz testowania oprogramowania.

  Będąc partnerem firmy National Instruments, zatrudniamy największą w kraju grupę developerów certyfikowanych o najwyższym stopniu znajomości LabVIEW™-Certified LabVIEW Architect (CLA), a wszyscy nasi inżynierowie posiadają międzynarodowe certyfikaty ISTQB potwierdzające znajomość metodyk testowych.

  W zakresie projektowania, tworzenia, konfiguracji, wdrażania systemów automatycznego testowania oraz świadczonych usług w dziedzinie testowania działamy w oparciu o System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001:2008.

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ