MenuMenu
pl | en

  Meteor Ewa Wieczorek

  Wzgórze 34
  44-190 Knurów

  +48 32 339 31 37
  +48 32 339 31 37

  www.meteor.org.pl/
  biuro@meteor.org.pl

  Firma Meteor istnieje na rynku od 2001r. w tym czasie dała się poznać jako godny zaufania partner handlowy gwarantujący terminowość, wysoką jakość wykonywanych usług i dostaw wraz z profesjonalną obsługą klienta.

  Nasza firma świadczy usługi w zakresie:

  - budowa nawierzchni kolejowej, podtorza i rozjazdów,

  - remonty, konserwacje, modernizacje i bieżące naprawy nawierzchni kolejowej, podtorza i rozjazdów,

  - rozbiórki torów i bocznic kolejowych,

  - skup i regeneracja materiałów kolejowych,

  - sprzedaż nowych i staro-użytecznych materiałów nawierzchni kolejowej.

  Dysponujemy własnym sprzętem do wykonywania wyżej wymienionych robót. Oferujemy jednocześnie wynajem tego sprzętu wraz z operatorem.

  Zapraszamy do współpracy!

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ