MenuMenu
pl | en

  PanLink Sp. z o.o.

  12814
  83-110 Tczew

  +48 58 532 16 15
  +48 58 531 53 55

  www.panlink.pl

  Firmę PanLink założono w lipcu 2004 roku. Młoda Firma nie oznaczała zupełnego nowicjusza w branży… Nasza kadra kierownicza ma duże doświadczenie zebrane przez wiele lat pracy w Firmach sektora EMS (Electronic Manufacturing Services), z „pierwszej piątki” największych firm z branży.

  Pochodzimy z różnych miejsc, ale elektronika i mechatronika są naszym światem. Nasz w większości młody zespół produkcyjny i kierowniczy jest pełen zapału i energii. Mimo wieku, pracownicy posiadają już doświadczenie i odbyli wiele specjalistycznych szkoleń w różnych aspektach związanych z produkcją wiązek kablowych dla firm sektora EMS. Znamy wszystkie technologie, organizujemy starannie proces produkcji (Lean Manufacturing), rozwijamy systemy zarządzania jakością, środowiskiem i bezpieczeństwem pracy. Jesteśmy Firmą charakteryzującą się kompetencją pracowników i zaangażowaniem całego zespołu. Pracownicy są zmotywowani, uprawnienia i odpowiedzialność delegowane a w całym zespole panuje atmosfera współpracy i pełnego zaangażowania.

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ