MenuMenu
pl | en

  ELIKO MOŃKA Spółka Jawna

  Częstochowska 30
  42-274 Konopiska

  +48 34 328 23 21
  +48 34 32820 44

  www.eliko.pl
  info@eliko.pl

  Przedsiębiorstwo ELIKO MOŃKA Spółka Jawna jest spółką rodzinną istniejącą na rynku od 30 lat. Założona w 1981 r. przez mgr inż. Romana Mońkę firma produkuje obecnie kilkadziesiąt rodzajów grzałek i elementów grzejnych produkowanych seryjnie. Realizujemy również indywidualne zamówienia na wykonawstwo produktów nietypowych, oferując naszym klientom fachowe doradztwo i pomoc projektanta. 

  Systematycznie unowocześniane zaplecze techniczne pozwala nam wyprodukować od początku do końca każdą grzałkę o długości do 6,5 metra. W naszej produkcji wykorzystujemy drut oporowy znanej na całym świecie firmy KANTHAL oraz oferujemy grzałki wykonane z różnych elementów, jak np. rurka miedziana, żaroodporna, kwasoodporna, wypełnione tlenkiem magnezu.

  Wysoką jakość i przystępną cenę naszych produktów potwierdzić może kilkuset stałych odbiorców, wśród których są m.in. znani i cenieni producenci sprzętu AGD, firmy budowlane, a nawet przedsiębiorstwa komunikacji miejskiej. Nasze elementy grzejne cieszą się bardzo dobrą opinią także na rynkach zagranicznych. Współpracujemy z dużymi przedsiębiorstwami holenderskimi, litewskimi, łotewskimi i ukraińskimi.

  Otwarta na potrzeby klienta i wysoce profesjonalna kadra umożliwiła nam zdobycie wielu prestiżowych nagród i certyfikatów. Szczycimy się prawem używania znaku CE potwierdzającym zgodność naszych wyrobów z dyrektywami europejskimi. Otrzymaliśmy także przyznawany przez Urząd Komitetu Integracji Europejskiej w Businnes Centre Club. Medal Europejski za projektowanie grzałek rurkowych, dzięki czemu firma „Eliko” została wpisana do Wielkiej Księgi Medalu Europejskiego. W 2003 roku uzyskaliśmy certyfikat jakości ISO 9001:2000, który jest potwierdzeniem starannie i konsekwentnie wdrożonego
  i utrzymywanego Systemu Zarządzania Jakością.

  Nagrody, Wyróżnienia, Certyfikaty 

  Znak CE stanowi dowód zgodności danego wyrobu z dyrektywami europejskimi. Oznaczając wyrób znakiem CE osoba wprowadzająca go na rynek dokumentuje, że:
  - zostały zachowane zasadnicze wymogi wszystkich odnośnych dyrektyw,
  - zostały przeprowadzone z wynikiem pozytywnym badania, których celem jest ocena zgodności wyrobu z wymaganiami CE,
  - w każdym momencie u producenta dostępna jest dla organów kontroli pełna dokumentacja (rysunki, obliczenia) dotycząca wyrobu.

   

  Medal Europejski jest nagrodą przyznawaną przez Urząd Komitetu Integracji Europejskiej w Businnes Centre Club. Medal Europejski za „projektowanie grzałek rurkowych” ELIKO otrzymało 26 marca 2001 roku. Firma została również wpisana do Wielkiej Księgi Medalu Europejskiego.

  Firma ELIKO pragnie być dla swych kontrahentów godnym partnerem w zakresie projektowania i produkcji rurkowych elementów grzejnych. W tym celu:
  - systematycznie monitoruje zmiany potrzeb swoich klientów,
  - stale podnosi jakość obsługi klientów stwarzając tym samym coraz lepsze warunki współpracy
  - nieustannie podnosi jakość produkowanych wyrobów,
  - dba o optymalizację kosztów wytwarzania swoich urządzeń,
  - doskonali i rozwija system SZJ,
  - wszystkie swoje działania podporządkowuje regułom etyki biznesowej.

  Serdecznie zapraszamy do współpracy.

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ