VII Spotkanie integracyjne Firm Członkowskich Polskiej Izby Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei 2018-08-29 - 2018-08-31

Szanowni Państwo,

Z uwagi na decyzję Zarządu Polskiej Żeglugi Bałtyckiej SA o wstrzymaniu wprowadzenia promu NOVA STAR do eksploatacji, informujemy, że zaplanowane w dniach 29-31 sierpnia spotkanie nie odbędzie się.

O nowym terminie Spotkania Firm Członkowskich poinformujemy Państwa w kolejnej korespondencji.

RELACJA 2015

W dniach 27-28 sierpnia 2015 roku odbyło się spotkanie dla firm członkowskich. W gościnne progi ZAJAZDU FOJUTOWO zawitało ponad 50 osób reprezentujących firmy  z całej Polski, zrzeszone w Polskiej Izbie Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei.

Pierwszego dnia obył się spływ kajakowy Rzeką Brdą. Malowniczy szlak okazał się sporym wyzwaniem dla uczestników spotkania. Kilkugodzinna wycieczka była wstępem dla licznych atrakcji i konkursów przygotowanych przez organizatorów, które odbyły się po zakończeniu spływu.

Drugiego dnia uczestnicy udali się na wyprawę po grzyby. Bory Tucholskie słyną nie tylko z pięknych terenów ale również z dużej ilości darów lasu. Dlatego też na wyprawę zdecydowała się spora liczba osób.

Spotkanie pozwoliło uczestnikom na relaks, wypoczynek, integrację oraz wymianę doświadczeń.

Do zobaczenia na najbliższych wydarzeniach targach  Energetics oraz Trako.

RELACJA 2014

W dniach 28- 29 sierpnia 2014 r. odbyło się kolejne spotkanie integracyjne dla firm członkowskich. W gościnne progi kompleksu ZAJAZD FOJUTOWO zawitali przedstawiciele blisko 60 firm zrzeszonych w Polskiej Izbie Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei.

Pierwszego dnia odbył się spływ kajakowy na trasie Rytel- Nadolna Karczma. Malowniczy szlak okazał się sporym wyzwaniem dla każdego z uczestników. Kilkugodzinna wycieczka była także wstępem dla licznych atrakcji i konkursów przygotowanych przez organizatorów a które odbyły się po zakończeniu spływu.

Przedpołudnie drugiego dnia przeznaczone było natomiast na wyprawę po grzyby. Bory Tucholskie słyną z pięknych terenów idealnych dla grzybiarzy stąd na eskapadę do lasu zdecydowała się spora liczba uczestników. Co ważne sprzyjało im szczęście i każdy kto zdecydował się na wypad wrócił z koszem pełnym grzybów.

Spotkanie okazało się strzałem w dziesiątkę. Pozwoliło uczestnikom na wypoczynek, relaks oraz integrację. Zapraszamy za rok!

FOORELACJA 2015

Najlepsi kajakarze

Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Koleiul. Jana Karola Chodkiewicza 17, 85-065 Bydgoszcz e-mail: sekretariat@izbakolei.pl
    telefon: +48 52 324 93 80