Wydanie specjalne anglojęzyczne na TARGI INNOTRANS 20182018-09-01 - 2018-09-01

RAPORT KOLEJOWY

Nasze wydawnictwo trafia na biurka wielu osób decyzyjnych wyższego szczebla w branży kolejowej. Raport Kolejowy jest wydawnictwem skierowanym do osób decydujących o funkcjonowaniu branży kolejowej. Większość jego odbiorców to kadra menadżerska wyższego i średniego szczebla w spółkach Grupy PKP, kolejach samorządowych oraz firmach zajmujących się usługami i produkcją na rzecz kolei. Nasz dwumiesięcznik dociera także do organów administracji rządowej i samorządowej, parlamentarzystów oraz środowisk naukowych.

W każdym wydaniu „Raportu Kolejowego” mają Państwo możliwość zamieszczenia artykułu na temat Państwa działalności lub prezentacji firmy w formie reklamy.

W roku 2018 ukażą się jeszcze trzy wydania Raportu Kolejowego: wrzesień , październik, grudzień, plus specjalne wydanie na Targi InnoTrans 2018.

IV wydanie Raportu Kolejowego_wrzesień 2018:

Termin przyjmowania zleceń oraz materiałów reklamowych: 20.08.2018

Specjalne wydanie - anglojęzyczne na targi InnoTrans 2018:

Termin przyjmowania zleceń oraz materiałów reklamowych: 24.08.2018

Do każdej reklamy całorocznej  – DIRECT MAIL PROMOTION

Zleceniodawca decyduje do kogo ma trafić „Raport Kolejowy” z jego reklamą lub artykułem. Zleceniodawca przekazuje Redakcji listę osób ( 20 kontaktów) – Redakcja gwarantuje dostarczenie numeru do wybranej osoby.

Kim Jesteśmy?

Raport Kolejowy to dwumiesięcznik poświęcony branży kolejowej. Wydawany przez Polską Izbę Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei, który podejmuje tematy dotyczące transportu szynowego oraz obszarów powiązanych (energetyka, informatyka itp.). W każdym numerze dwumiesięcznika znajdą Państwo analizy, opinie, wywiady, relacje oraz  felietony.Raport Kolejowy jest wydawnictwem o zasięgu skierowanym do osób decydujących o funkcjonowaniu branży kolejowej. Większość jego odbiorców to kadra menadżerska wyższego

i średniego szczebla w spółkach Grupy PKP, kolejach samorządowych oraz firmach zajmujących się usługami i produkcją na rzecz kolei. Nasz Dwumiesięcznik dociera także do organów administracji rządowej i samorządowej, parlamentarzystów, środowisk naukowych.

Raport Kolejowy:

• jedyny bezpłatny periodyk na rynku
    • jedyne wydawnictwo pod Patronatem UTKInstytutu Kolejnictwa

Dwumiesięcznik „Raport Kolejowy” jest jedynym branżowym pismem na rynku, które zostało objęte patronatem prezesa Urzędu Transportu Kolejowego. W rezultacie bardzo dobra współpraca redakcji i UTK doprowadziła do kolejnego etapu kooperacji w zakresie kolportażu czasopisma.

Redakcja „Raportu Kolejowego” dostarczyła do siedziby centralnej urzędu oraz oddziałów terenowych stojaki na prasę do których regularnie doręczany jest nasz dwumiesięcznik.

Stojaki w:

• Urząd Transportu Kolejowego, Centrala, Warszawa
    • Urząd Transportu Kolejowego, Oddział Terenowy w Lublinie
    • Urząd Transportu Kolejowego, Oddział Terenowy w Krakowie
    • Urząd Transportu Kolejowego, Oddział Terenowy w Katowicach
    • Urząd Transportu Kolejowego, Oddział Terenowy w Gdańsku
    • Urząd Transportu Kolejowego, Oddział Terenowy we Wrocławiu
    • Urząd Transportu Kolejowego, Oddział Terenowy w Poznaniu

Ponadto na podstawie indywidualnych umów i porozumień stojaki na prasę „Raportu Kolejowego” stanęły w instytucjach związanych z koleją oraz samorządowych spółkach kolejowych. Kolportaż tego typu ma miejsce w:

• PKP SA, Centrala Grupy PKP, Warszawa

Nakład: 7 – 10 tys. egzemplarzy plus wydanie specjalne InnoTrans 2018

Objętość: 100 - 140 stron