I Konferencja "Nowa Strategia Inwestycyjna 2021-2030" PKP Intercity S.A. 2022-01-26 - 2022-01-28

Zapraszamy na

I Konferencję "NOWA STRATEGIA INWESTYCYJNA PKP INTERCITY S.A. 2021-2030 TABOR I INFRASTRUKTURA"

Termin: 26-28 stycznia 2022 r.

Miejsce: Centrum Konferencyjne Hotel Nosalowy Dwór, Zakopane

Kolejne strategie obejmują od zawsze tabor. Tym razem jest inaczej. Dodatkowo, proponujemy Państwu tematykę dotyczącą rozwoju infrastruktury wewnątrz przedsiębiorstwa
    oraz zagadnienia związane z obszarem IT, co potwierdza udział w konferencji Członka Zarządu – Tomasza Gontarza.

Zaproszeni do udziału:

• Ministerstwo Infrastruktury
    • Ministerstwo Aktywów Państwowych
    • Zarząd „PKP Intercity" S.A.
    • Biuro Infrastruktury i Energetyki „PKP Intercity" S.A.
    • Biuro Taboru „PKP Intercity" S.A.
    • Dyrektorzy i Naczelnicy Zakładów: Centralnego, Północnego, Południowego, Zachodniego.
    • Firmy zrzeszone w Polskiej Izbie Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei
    • Przedsiębiorcy z branży

Delegacja Spółki PKP Intercity SA:

• Adam Laskowski – Członek Zarządu
    • Jarosław Oniszczuk – Członek Zarządu
    • Tomasz Gontarz – Członek Zarządu
    • Krzysztof Prządka – Dyrektor Biura Taboru
    • Piotr Nagraba – Dyrektor Biura Infrastruktury i Energetyki
    • Krzysztof Szymański – Z-ca Dyrektora Biura Taboru
    • Sylwia Wawrzyniak – Z-ca Dyrektora Biura Infrastruktury i Energetyki
    • Karol Trojan – Naczelnik Wydziału, Biuro Taboru
    • Klaudia Baworska – Naczelnik Wydziału, Biuro Infrastruktury i Energetyki