MenuMenu
pl | en

  Informacje o Izbie

  Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei jest samorządem – instytucją non – profit, która skupia podmioty gospodarcze związane z rynkiem kolejowym.

  Podstawowym celem Izby jest reprezentowanie, ochrona interesów naszych członków, a także inspirowanie i wspomaganie rozwoju transportu szynowego w Polsce. Izba powołana została w 1999 roku na podstawie Ustawy o Izbach Gospodarczych przez 101 podmiotów związanych z rynkiem kolejowym. Siedzibą Izby jest Bydgoszcz. W chwili obecnej Izba skupia ponad 200 podmiotów. Nasza działalność opiera się na organizowaniu konferencji tematycznych, seminariów, misji gospodarczych, szkoleń, warsztatów oraz działalności wystawienniczej na targach branżowych takich jak: TRAKO, INNOTRANS, ENERGETAB, EXPOPOWER, TRANSEXPO, ENERGETICS i innych, które dają ogromne możliwości zaprezentowania się dużej liczbie odbiorców działających nie tylko w branży kolejowej.

  IZBA NA TARGACH

  Prowadzimy również działalność informacyjną i wydawniczą. Nasz dwumiesięcznik „Raport Kolejowy” jest uznawanym w branży wydawnictwem, w którym zamieszczamy wywiady, opinie a także sprawozdania z konferencji, spotkań oraz relacje z targów.

  ZOBACZ AKTUALNE WYDANIE

  Kolejnym naszym wydawnictwem jest Katalog Firm drukowany w ponad 7. tysięcznym nakładzie, kolportowany bezpłatnie do szerokiego grona firm nie tylko związanych z kolejnictwem. Katalog Firm jest wizytówką Izby i jej Członków, jest nośnikiem informacji dla potencjalnych klientów oraz kontrahentów.

  ZOBACZ WIĘCEJ

  Prowadzimy również usługi w zakresie consultingu, doradztwa, badania rynku, poszukiwania i pozyskiwania partnerów handlowych a także promocji w kraju i zagranicą.

  Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei przez 18 lat swojej działalności stała się rozpoznawalną marką i silnym graczem na rynku transportu szynowego. Jesteśmy łącznikiem pomiędzy firmami działającymi w branży kolejowej, instytucjami naukowymi oraz przedstawicielami władz. Na rzecz interesów firm związanych z nami współpracujemy m. in. z  Grupą PKP,  Ministerstwem Infrastruktury i Budownictwa, Urzędem Transportu Kolejowego oraz Instytutem Kolejnictwa.

  Izba Kolei w liczbach
  18

  lat doświadczenia

  1000

  firm współpracujących

  220

  firm członkowskich

  20

  wydarzeń rocznie

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies i zapisuje je na Twoim urządzeniu. Pozostając na stronie akceptujesz taki stan rzeczy.

  akceptuję czytaj więcej
  grupa MTM | najlepsze strony www