Nadchodzące wydarzenia

<We_can_help/>

What are you looking for?

AZAKO Sp. z o.o.

ul. Dzielna 32dB

26-300 Opoczno

NIP: 7681837641
REGON: 363600523
KRS: 0000599082

tel. 44 754 40 20

biuro@azako.pl

www.azako.pl

 

AZAKO Sp. z o.o. to firma, która z dumą działa na polu elektroenergetyki. Mamy swoją siedzibę w miejscowości Dzielna w gminie Opoczno w centrum Polski. Nasza historia rozpoczęła się w 2016 roku, a od tamtej pory specjalizujemy się w projektowaniu sieci elektroenergetycznych średniego i niskiego napięcia. Ostatnie lata przyniosły nam także doświadczenie w dziedzinie budowy takich sieci, co sprawia, że możemy kompleksowo obsługiwać naszych Klientów. Wyróżniamy się unikalnym podejściem do realizacji zadań oraz nowoczesnym sposobem zarządzania projektami.

Od 2022 roku nasza firma zdobyła uprawnienia do pełnego zakresu przetwarzania informacji niejawnych oznaczonych klauzulą „ZASTRZEŻONE” (tzw. „Z”). Posiadamy dedykowany pion ochrony, kancelarię niejawną oraz akredytowany system teleinformatyczny, co umożliwia nam skuteczne zarządzanie i przetwarzanie tego typu informacji.

W firmie AZAKO wierzymy, że solidna współpraca, zaangażowanie zespołu oraz profesjonalizm to kluczowe elementy sukcesu. Dlatego też każdy projekt traktujemy jako wyjątkową szansę do pokazania naszych umiejętności i doświadczenia.

REKLAMA
ROZWIŃ