Nadchodzące wydarzenia

<We_can_help/>

What are you looking for?

ELIKO MOŃKA Spółka Jawna

Częstochowska 30
42-274 Konopiska

+48 34 328 23 21
+48 34 32820 44

www.eliko.pl
info@eliko.pl

Przedsiębiorstwo ELIKO MOŃKA Spółka Jawna jest spółką rodzinną istniejącą na rynku od 30 lat. Założona w 1981 r. przez mgr inż. Romana Mońkę firma produkuje obecnie kilkadziesiąt rodzajów grzałek i elementów grzejnych produkowanych seryjnie. Realizujemy również indywidualne zamówienia na wykonawstwo produktów nietypowych, oferując naszym klientom fachowe doradztwo i pomoc projektanta.

Systematycznie unowocześniane zaplecze techniczne pozwala nam wyprodukować od początku do końca każdą grzałkę o długości do 6,5 metra. W naszej produkcji wykorzystujemy drut oporowy znanej na całym świecie firmy KANTHAL oraz oferujemy grzałki wykonane z różnych elementów, jak np. rurka miedziana, żaroodporna, kwasoodporna, wypełnione tlenkiem magnezu.

Wysoką jakość i przystępną cenę naszych produktów potwierdzić może kilkuset stałych odbiorców, wśród których są m.in. znani i cenieni producenci sprzętu AGD, firmy budowlane, a nawet przedsiębiorstwa komunikacji miejskiej. Nasze elementy grzejne cieszą się bardzo dobrą opinią także na rynkach zagranicznych. Współpracujemy z dużymi przedsiębiorstwami holenderskimi, litewskimi, łotewskimi i ukraińskimi.

Otwarta na potrzeby klienta i wysoce profesjonalna kadra umożliwiła nam zdobycie wielu prestiżowych nagród i certyfikatów. Szczycimy się prawem używania znaku CE potwierdzającym zgodność naszych wyrobów z dyrektywami europejskimi. Otrzymaliśmy także przyznawany przez Urząd Komitetu Integracji Europejskiej w Businnes Centre Club. Medal Europejski za projektowanie grzałek rurkowych, dzięki czemu firma „Eliko” została wpisana do Wielkiej Księgi Medalu Europejskiego. W 2003 roku uzyskaliśmy certyfikat jakości ISO 9001:2000, który jest potwierdzeniem starannie i konsekwentnie wdrożonego i utrzymywanego Systemu Zarządzania Jakością.

Nagrody, Wyróżnienia, Certyfikaty

Znak CE stanowi dowód zgodności danego wyrobu z dyrektywami europejskimi. Oznaczając wyrób znakiem CE osoba wprowadzająca go na rynek dokumentuje, że:

  • zostały zachowane zasadnicze wymogi wszystkich odnośnych dyrektyw,
  • zostały przeprowadzone z wynikiem pozytywnym badania, których celem jest ocena zgodności wyrobu z wymaganiami CE,
  • w każdym momencie u producenta dostępna jest dla organów kontroli pełna dokumentacja (rysunki, obliczenia) dotycząca wyrobu.

Medal Europejski jest nagrodą przyznawaną przez Urząd Komitetu Integracji Europejskiej w Businnes Centre Club. Medal Europejski za „projektowanie grzałek rurkowych” ELIKO otrzymało 26 marca 2001 roku. Firma została również wpisana do Wielkiej Księgi Medalu Europejskiego.

Firma ELIKO pragnie być dla swych kontrahentów godnym partnerem w zakresie projektowania i produkcji rurkowych elementów grzejnych. W tym celu:

  • systematycznie monitoruje zmiany potrzeb swoich klientów,
  • stale podnosi jakość obsługi klientów stwarzając tym samym coraz lepsze warunki współpracy
  • nieustannie podnosi jakość produkowanych wyrobów,
  • dba o optymalizację kosztów wytwarzania swoich urządzeń,
  • doskonali i rozwija system SZJ,
  • wszystkie swoje działania podporządkowuje regułom etyki biznesowej.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

REKLAMA
ROZWIŃ