<We_can_help/>

What are you looking for?

XX Jubileuszowa Konferencja „TABOR SZYNOWY – ZAKUP, MODERNIZACJA, UTRZYMANIE”

29 marca - 31 marca

Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei zaprasza do udziału w XX JUBILEUSZOWEJ KONFERENCJI „TABOR SZYNOWY – ZAKUP, MODERNIZACJA, UTRZYMANIE” która odbędzie się w dniach 29-31 marca 2023 r. w Hotelu Grand Lubicz w Ustce.

POBIERZ KARTĘ ZGŁOSZENIA

ZAPROSZENIE

Konferencja ma na celu promowanie kolei jako zrównoważonego, inteligentnego i bezpiecznego środka transportu. Plan działania rządu obejmujący podniesienie konkurencyjności kolei w stosunku do innych rodzajów transportu, mierzony czasem, kosztem przejazdu oraz komfortem podróży i poziomem bezpieczeństwa został wskazany w Strategii Zrównoważonego Transportu do roku 2030 i będzie ujęty w zakresie tematycznym spotkania.

Zaproszeni do udziału:

• Operatorzy:

PKP Intercity SA, PKP CARGO SA, PKP LHS Sp. z o.o., LOTOS Kolej Sp. z o.o, DB CARGO Polska SA, SKM Warszawa Sp. z o.o., PKP SKM w Trójmieście Sp. z o.o., METRO Warszawskie Sp. z o.o., POLREGIO Sp. z o.o., Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o., Koleje Mazowieckie KM Sp. z o.o., Koleje Śląskie Sp. z o.o., ŁKA Sp. z o.o., Koleje Dolnośląskie SA. operatorzy transportu miejskiego, operatorzy komunikacji zastępczej.

• Producenci taboru / Zakłady Naprawcze

PESA SA, NEWAG SA, H.Cegielski FPS Sp. z o.o., ALSTOM KONSTAL  SA, SIEMENS Mobility, Skoda Polska, STADLER, PKP CARGOTABOR Sp. z o.o., PESA Mińsk Mazowiecki S.A, PKP Intercity REMTRAK Sp. z o.o., MODERTRANS, Solaris Bus & Coach sp. z o.o.

• firmy kooperujące w branży, producenci komponentów i zakłady usługowe, Instytuty badawcze oraz politechniki.

Zapraszamy do udziału w różnych formach uczestnictwa jako uczestnik, wystawca oraz prelegent.

W dniach 29 – 31.03.2023 r. na terenie CK organizujemy  wystawę konferencyjną „MODER – SERWIS”

ZAPRASZAMY DO PRZEDSTAWIENIA SWOJEJ OFERTY W ŚRODOWISKU KOLEJOWYM

Podczas tegorocznej jubileuszowej edycji konferencji odbędzie się UROCZYSTA GALA XX- lecia, w trakcie której wyróżnione zostaną firmy, instytucje oraz osoby wspierające naszą inicjatywę. Dlatego serdecznie zapraszamy Państwa do udziału i wspólnego świętowania jubileuszu konferencji.

Więcej: https://www.izbakolei.pl/event/xx-jubileuszowa-konferencja-tabor-szynowy-zakup-modernizacja-utrzymanie/

PATRONAT KONFERENCJI

PARTNER ZŁOTY