Nadchodzące wydarzenia

<We_can_help/>

What are you looking for?

Fuchs Oil Corporation (PL) Sp. z o.o.

Kujawska 102
44-101 Gliwice

+48 32 40 12 200
+ 48 32 40 12 255

www.fuchs.com/pl/pl/
gliwice@fuchs-oil.pl

Firma Fuchs powstała w Niemczech w 1931 roku. W Polsce istnieje od 28 lat. Jest największym na świecie, niezależnym specjalistą w dziedzinie środków smarnych. Oferujemy najwyższej klasy środki smarne w każdej gałęzi przemysłu.

Szeroka oferta produktów Fuchs pozwala na precyzyjne dobranie oleju, smaru czy środka czyszczącego do każdego zastosowania. Nasze produkty znajdują zastosowanie zarówno w motoryzacji,  jak i w przemyśle. Dzięki zaawansowanym technologiom i najwyższym standardom jakościowym, produkty Fuchs charakteryzują się dużą wydajnością, skutecznością i niezawodnością, gwarantują pełną ochronę maszyn i urządzeń.

W laboratoriach Fuchs na całym świecie, wyposażonych w najnowsze technologie, stale trwają prace nad nowymi produktami. Zawsze staramy się optymalizować procesy produkcyjne naszych Klientów, opracowując indywidualne rozwiązania dla konkretnych zakładów przemysłowych, do konkretnych zastosowań, dostosowując je do szeregu czynników, takich jak charakterystyka maszyn, stosowane narzędzia, komponenty czy czas magazynowania i transportu.

W naszej ofercie, obok olejów hydraulicznych, przekładniowych, kompresorowych, smarów łożyskowych i do centralnych układów smarowania, znajdują się również specjalistyczne środki smarne dla przemysłu kolejowego. Nasi specjaliści stale wspierają Klientów, zapewniając rozwiązania również dla bardzo specyficznych i niszowych wymagań najróżniejszych punktów smarnych.

REKLAMA
ROZWIŃ