Nadchodzące wydarzenia

<We_can_help/>

What are you looking for?

Mag-Train Sp. z o.o.

ul. Kościuszki 24B
05-500 Piaseczno

+48 32 793-79-30

https://magtrain.pl
biuro@magtrain.pl

Mag-Train Sp. z o.o. zatrudnia doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę, która zapewni terminowość, wysoką jakości napraw i modernizacji taboru kolejowego.  Firma Mag-Train gwarantuje najwyższą jakość i 100% bezpieczeństwa przy wykonywanych naprawach, dzięki reżimom jakie wymagają posiadane przez firmę certyfikaty.

Specjalizujemy się w naprawach i modernizacji wagonów osobowych i towarowych, cystern na paliwa płynne oraz lokomotyw elektrycznych. Zajmujemy się serwisem i przeglądami taboru kolejowego na poziomie P3;P4;P5. Remontujemy i naprawiamy wózki i zestawy kołowe.

Posiadamy rozbudowany serwis działający 24h składający się z 5 specjalistycznych samochodów serwisowych, gotowych do natychmiastowej pomocy. Dbając o bezpieczeństwo i wysoki komfort podróżowania, dostosowujemy lokomotywy i wagony do wymagań prędkości 160 km/h.

Prace wykonujemy dla krajowych i zagranicznych przewoźników dostosowując tabor do indywidualnych potrzeb klienta. Zmodernizowane wagony, w nowym standardzie i designie wnętrza, gotowe są do dalszej, kilkunastoletniej eksploatacji. Ułatwiając bieżącą obsługę wagonów, wyposażamy je we własny system diagnostyki on-line.

REKLAMA
ROZWIŃ