Nadchodzące wydarzenia

<We_can_help/>

What are you looking for?

Image Alt

O nas

Polska Izba Kolei jest samorządem – instytucją non – profit, która skupia podmioty gospodarcze związane z rynkiem kolejowym.

O_nas

Podstawowym celem Izby jest reprezentowanie, ochrona interesów naszych członków, a także inspirowanie i wspomaganie rozwoju transportu szynowego w Polsce. Izba powołana została w 1999 roku na podstawie Ustawy o Izbach Gospodarczych przez 101 podmiotów związanych z rynkiem kolejowym. Siedzibą Izby jest Bydgoszcz. W chwili obecnej Izba skupia ponad 360 podmiotów. Nasza działalność opiera się na organizowaniu konferencji tematycznych, seminariów, misji gospodarczych, szkoleń, warsztatów oraz działalności wystawienniczej na targach branżowych takich jak: TRAKO, INNOTRANS, ENERGETAB, EXPOPOWER, ENERGETICS i innych, które dają ogromne możliwości zaprezentowania się dużej liczbie odbiorców działających nie tylko w branży kolejowej.

Izba
na targach

Nasza działalność opiera się na organizowaniu konferencji tematycznych, seminariów, misji gospodarczych, szkoleń, warsztatów oraz działalności wystawienniczej na targach branżowych.

Raport
Kolejowy

Prowadzimy również działalność informacyjną i wydawniczą. Nasz dwumiesięcznik „Raport Kolejowy” jest uznawanym w branży wydawnictwem, w którym zamieszczamy wywiady, opinie a także sprawozdania z konferencji, spotkań oraz relacje z targów.

Consulting
i doradztwo

Prowadzimy również usługi w zakresie consultingu, doradztwa, badania rynku, poszukiwania i pozyskiwania partnerów handlowych a także promocji w kraju i zagranicą.

Polska Izba Kolei przez 24 lata swojej działalności stała się rozpoznawalną marką i silnym graczem na rynku transportu szynowego. Jesteśmy łącznikiem pomiędzy firmami działającymi w branży kolejowej, instytucjami naukowymi oraz przedstawicielami władz. Na rzecz interesów firm związanych z nami współpracujemy m. in. z Grupą PKP, Ministerstwem Infrastruktury, Urzędem Transportu Kolejowego oraz Instytutem Kolejnictwa.

25
LATA DOŚWIADCZENIA
2000
FIRM WSPÓŁPRACUJĄCYCH
360
FIRM CZŁONKOWSKICH
30
WYDARZEŃ ROCZNIE
REKLAMA
ROZWIŃ