Nadchodzące wydarzenia

<We_can_help/>

What are you looking for?

PAG Sp. z o.o.

Aleja Spółdzielczości Pracy 75
20-147 Lublin

+48 81 452 92 40
fax: +48 81 452 92 41

www.pag.com.pl
pag@pag.com.pl

Jesteśmy twórcą oprogramowania oraz technicznych rozwiązań stosowanych, między innymi na kolei. Posiadamy wysokie kompetencje i doświadczenie w branży teletechnicznej i automatyki. Z dumą możemy pochwalić się opracowaniem i wdrożeniem autorskich Systemów Dynamicznej Informacji Pasażerskiej TrainECHO realizującego funkcję  automatycznych zapowiedzi głosowych oraz TrainINFO udostępniającego informacje wizualne.

Nasze produkty cieszą się dobrą opinią i z powodzeniem działają na dworcach, stacjach kolejowych i peronach w wielu miejscach, m.in.  Częstochowa Stradom czy na trasie Lublin – Radzyń Podlaski z LCS w Lubartowie. Obecnie jesteśmy w trakcie przygotowywania systemu spełniającego normy IPI6 na linii Warszawa – Włochy – Grodzisk Mazowiecki.

PAG Sp. z o. o. to firma z 20 letnią tradycją, składająca się w 100% z polskiego kapitału. Główna siedziba Spółki znajduje się w Lublinie, można nas znaleźć także w Bogdance i Stefanowie. Zatrudniamy ponad 100 osób.

Posiadamy własne Centrum Kompetencyjnym, składające się z: Działu Badawczo-Rozwojowego, Działu Projektów oraz Działu Wdrożeń w których powstają innowacyjne produkty.

REKLAMA
ROZWIŃ