MenuMenu
pl | en

  "Gwiazdy na gwiazdkę" - pokażcie swój świąteczny talent! [KONKURS]

  Gdy w kuchni unosi się zapach piernika, a pokój rozświetlają kolorowe lampki na choince, to znak, że święta tuż tuż. Jak wyglądają Wasze przygotowania?

   

  Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei zaprasza do udziału w świątecznym konkursie dla dzieci – „Gwiazdy na gwiazdkę”. Pokaż swój talent – zrób zdjęcie lub nagraj film i prześlij go do nas. Do zabawy zaproś najbliższych – dziadków, rodziców i rodzeństwo!

   

  Pieczesz lub ozdabiasz pierniki? Tworzysz autorskie bombki na choinkę, a może inaugurujesz wspólne śpiewanie kolęd? Pokaż to – pochwal się swoim talentem i wyczekuj naszego Świętego Mikołaja z workiem pełnym prezentów!

  Także macie talent? Nie traćcie więc czasu i koniecznie nam go pokażcie! Na Wasze zgłoszenia czekamy pod adresem e-mail: e.studzinska@izbakolei.pldo 4 grudnia, do godz. 12.00.

   „Gwiazdy na gwiazdkę” to konkurs skierowany do dzieci i młodzieży, mający na celu promocję polskich tradycji, rozbudzenia kreatywności i zacieśniania relacji z bliskimi. Zadaniem uczestników jest prezentacja talentu, pasji i połączenie jej z tematyką zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

  Zdjęcia w formie cyfrowej, wykonane aparatem fotograficznym lub telefonem komórkowym, a także filmy (w formacie mp4 lub link do filmu) – nie dłuższe niż 45 sekund – należy przesłać w formie elektronicznej na wskazany wyżej adres e-mail.

  Wszystkie nadesłane prace zostaną opublikowane na oficjalnym profilu „Raportu Kolejowego” na portalu Facebook, a o zwycięstwie zdecydują internauci i liczba like’ów pod każdym materiałem.

  Głosowanie rozpocznie się 5 grudnia o północy i potrwa do 14 grudnia do godz. 10.00. O możliwości oddawania głosów poinformujemy również w raportowym Newsletterze!

   

  Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 14 grudnia 2020 r. o godz. 12.00. Wyniki opublikowane zostaną na stronie internetowej www.raportkolejowy.pl i portalu Facebook.

  Fundatorem prezentów jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei.

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ