MenuMenu
pl | en

  M&MR Trading Polska Sp. z o.o.

  Hutnicza 25 DE
  81-061 Gdynia

  58/ 627 49 28
  58/ 627 49 28

  www.transcomfort.pl
  biuro@transcomfort.pl

  M&MR Trading Polska Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem handlowym specjalizującym się w ogólnopolskiej dystrybucji produktów na rynki techniczne w takich dziedzinach jak przemysł kolejowy, motoryzacyjny i budowlany. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku M&MR Trading Polska Sp. z o.o. dostarcza kompleksowe rozwiązania - by zapewnić bezpieczeństwo i komfort. M&MR Trading Polska Sp. z o.o. importuje towary od renomowanych producentów znanych światowych marek co daje efekt w postaci zapewnienia najwyższej jakości oferowanych produktów. Firma M&MR Trading Polska Sp. z o.o. dzięki swojemu doświadczeniu w wielu projektach uczestniczy bezpośrednio w kreowaniu nowych konstrukcji jako doradca techniczny i koordynator pomiędzy wykonawcą a producentem. Naszym Klientom gwarantujemy kompleksową obsługę począwszy od doboru właściwego produktu po informację techniczną, doradztwo oraz wdrożenie wybranych rozwiązań.

  Kooperacja z renomowanymi światowymi markami posiadającymi referencje pierwszego wyposażenia jako gwarancja najwyższego standardu.

  Bezpieczeństwo

  Bezpieczeństwo i wygoda w ruchu

  Bezpieczeństwo to stan, który daje poczucie pewności istnienia i gwarancje jego zachowania oraz szanse na doskonalenie. Firma TransComfort dąży do tego aby dzięki ciągłym udoskonalaniem oferowanych produktów utrzymać tę naczelną potrzebę człowieka w jego codziennym funkcjonowaniu.

  Jakość

  Najwyższa jakość produktów była, jest i pozostanie filozofią naszego działania.

  Dewizą działania na przyszłość jest stała kontynuacja i poszerzenie kompetencji w zakresie podwyższania standardu oferowanych produktów, optymalizowanie działań serwisowych w służbie Klienta oraz indywidualna i kompleksowa pomoc i doradztwo w szukaniu specjalistycznych rozwiązań technicznych.

  Komfort

  Komfort jest funkcją naszych rozwiązań.

  Widzimy wyzwanie dla naszej oferty wszędzie tam, gdzie priorytet stanowi sprawne i wygodne przemieszczanie ludzi i towarów.

   

  TRANSCOMFORT TO NASZA FIRMA I JEJ DEWIZA

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ