MenuMenu
pl | en

  AKALA FARAONE Sp. z o.o.

  Prosta 32
  72-100 Goleniów

  91 579 03 90
  91 579 03 94

  www.faraone.pl
  a.powalka@faraone.pl

  Akala Faraone jest absolutnym liderem ze znacznym udziałem w segmencie drabin roboczych zarówno na rynku włoskim jak i międzynarodowym. Firmę wyróżnia szeroki zakres oferowanych produktów oraz przede wszystkim maksymalny poziom bezpieczeństwa gwarantowany użytkownikowi końcowemu.

  Akala Faraone dysponuje najnowocześniejszymi technologiami w sektorze oraz posiada cztery zakłady produkcyjne o łącznej powierzchni 60.000 m. kw dla specjalnych drabin aluminiowych, rusztowań przenośnych, podnośników koszowych oraz ram okiennych. Siedziba główna znajduje się w Tortoreto (Te), ale zakłady znajdują się również w Polsce oraz Hiszpanii.


  Produkcja drabin obejmuje ogromny asortyment wyposażenia do pracy na dużych wysokościach. Oferujemy zarówno drabiny standardowe oraz specjalne w ponad 200 różnych modelach, ponieważ każde stanowisko pracy potrzebuje specjalnego typu bezpiecznej i wygodnej drabiny.

  Faraone jest częścią Komisji Europejskiej, która opublikowała normy dotyczące konstrukcji drabin.

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ