MenuMenu
pl | en

  FAST Group

  Al. 3 Maja 12
  00-391 Warszawa

  (+48 22) 625 10 18 (6 linii)
  (+48 22) 625 19 19

  fast-group.com.pl/
  info@fast-group.com.pl

  Firma FAST Group powstała w 1990 r. i właśnie obchodzi swoje 30 lecie. Jest to firma Polska, rodzinna, z ogromnym potencjałem – w 2019 wyróżniona przez magazyn FORBES jako jedna z wiodących firm rodzinnych w województwie mazowieckim o obrotach do 100 milionów złotych. FAST Group specjalizuje się w budowie Data Center „pod klucz”.

  Firma jest szeroko znana i zaangażowana w największe projekty na terenie Polski. W swoich strukturach posiada zarówno działy zajmujące się wykonywaniem projektów, project managementem i budową serwerowni oraz serwisem i utrzymaniem. Posiada własne siły serwisowe, magazyn części zamiennych, urządzeń i jest autoryzowanym przedstawicielstwem producentów na terenie Polski co pozwala dostarczać unikalną wartość dodaną dla Klientów. Zakres oferty produktowej to miedzy innymi: 

  • Zasilacze UPS – modułowe i monoblokowe 

  • Agregaty prądotwórcze 

  • Klimatyzacja precyzyjna 

  • Gaszenie gazem 

  • Podłoga techniczna 

  • Kompleksowe instalacje – elektryczne, sanitarne, niskoprądowe 

  • Serwerownie kontenerowe

  Więcej informacji na: http://www.fast-group.com.pl

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ