MenuMenu
pl | en

  ANDRE ABRASIVE ARTICLES Sp. z o.o. Sp.k.

  ul. Przemysłowa 10
  62-600 Koło

  +48 63/2626300

  www.andre.com.pl
  aaa@andre.com.pl

  Firma ANDRE ABRASIVE  ARTICLES Spółka z ograniczona odpowiedzialnością Sp. K. to polska, rodzinna firma, która od przeszło 30 lat produkuje, projektuje oraz dostarcza szeroki asortyment profesjonalnych narzędzi ściernych.

  Nasza oferta obejmuje zarówno stały asortyment wyrobów ściernych ze spoiwem żywicznym i ceramicznym do obróbki zgrubnej i precyzyjnej jak i wyrobów „szytych na miarę” – wykonanych na specjalne zamówienie klienta.

  Nasze produkty mają zastosowanie w wielu gałęziach gospodarki jak budownictwo, kolejnictwo, przemysł narzędziowy, stoczniowy, łożyskowy, motoryzacyjny, odlewniczy, a nawet przemysł tytoniowy, spożywczy czy farmaceutyczny.

  Ściernice marki ANDRE dla budownictwa kolejowego to profesjonalne narzędzia przeznaczone do:

  - przecinania szyn,

  - szlifowania główki szyny,

  - szlifowania rozjazdów,

  - czyszczenia połączeń spawanych.

  Najwyższą jakość produktów oraz sukces rynkowy marki ANDRE ABRASIVE ARTICLES gwarantuje zaufany zespół wykwalifikowanej kadry pracowników.

  Zapraszamy do współpracy.

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ