MenuMenu
pl | en

  ATLine sp.j. Sławomir Pruski

  ul. Franciszkańska 125
  91-845 Łódź

  +48 606 296 008
  +48 42 23 63 019

  www.atline.pl

  Firma ATLine sp.j. Sławomir Pruski powstała w 1993 w Łodzi z inicjatywy dwóch absolwentów Wydziału Elektrycznego Politechniki Łódzkiej. W tym czasie postanowili oni połączyć siły prowadzonych dotychczas odrębnych firm i wykorzystując bogate doświadczenie oraz wiedzę każdego z nich, stworzyć zupełnie nowe przedsięwzięcie. Wykorzystywanie zaawansowanych technologii systemów alarmowych było głównym założeniem ich pracy, dlatego wkrótce ATLine zyskało status jednego z pierwszych przedsiębiorstw specjalizujących się w elektronicznych systemach ochrony obwodowej i wewnętrznej.

   

  Dzięki doświadczeniu specjalistów z firmy powstało wiele technologicznie zaawansowanych systemów ochrony na potrzeby Telekomunikacji Polskiej S. A., Wojska Polskiego, Polskich Sieci Elektroenergetycznych i wielu innych instytucji oraz klientów indywidualnych. Należą do nich m.in. kamery termowizyjne, czujki dualne czy kable sensoryczne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów oraz ich wzrastających potrzeb, firma stworzyła nowoczesną pracownię projektową, która umożliwia zatrudnionym w niej ekspertom optymalną realizację powierzonych zadań. Przez prawie 30 lat działania, firma nie zwolniła tępa oraz stale poszerza swoją ofertę o coraz nowocześniejsze rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa.

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ