MenuMenu
pl | en

  Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kolejnictwa KOLTECH Spółka z o. o.

  Inwalidów 1
  85-727 Bydgoszcz

  +48 52 518 54 80
  +48 52 342 99 54

  www.koltech.bydgoszcz.eu
  biuro@koltech.bydgoszcz.eu
  Spółka została założona w 1991 roku i od tego czasu nieprzerwanie funkcjonuje na rynku w sektorze kolejowym. wieloletnie doświadczenie oraz nieustanna aktywność w zakresie uzupełniania wiedzy, pomagają firmie od 20 lat utrzymać wysoką pozycję na rynku. Grupa ludzi tworzących firmę to zespół doświadczonych i doskonale przygotowanych merytorycznie i praktycznie pracowników.

  Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kolejnictwa „KOLTECH” Sp. z o.o. jest firmą świadczącą usługi w zakresie naprawy podzespołów i części taboru kolejowego, naprawy i legalizacji urządzeń sterowania ruchem kolejowym oraz SHP i CA. Ponadto wykorzystanie własnej myśli technicznej pozwoliło na opracowanie i rozpoczęcie produkcji wielu urządzeń elektrycznych, służących przede wszystkim do regulacji i sprawdzania urządzeń taborowych i sterowania ruchem kolejowym.

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ