MenuMenu
pl | en

  Gra "Biznes Kolejowy"

  Zapraszamy do świata wielkiego biznesu, w którym przeżyć można wiele emocji związanych z prowadzeniem finansowych operacji, podejmowaniem ryzykownych decyzji i zdobywaniem kapitału na rozwój przedsiębiorstw kolejowych.

  Zostań Vipem albo Partnerem Złotym, Srebrnym Brązowym lub Graczem!

   

  Państwa firma i logotyp zostaną jednym z elementów najpopularniejszej gry planszowej - w tym wydaniu “Biznesu Kolejowego”. Taką grę możecie Państwo wręczyć jako gadżet firmowy, który dzięki swojej funkcjonalności umili spędzanie
  wolnego czasu obdarowanym, a przekazując informacje o Państwa firmie - spełni swoje zadanie.

  „Biznes Kolejowy” to gra, która zapewni wiele emocji związanych z prowadzeniem finansowych operacji, podejmowaniem ryzykownych decyzji i zdobywaniem kapitału na rozwój przedsiębiorstw kolejowych.

  To także doskonała okazja do długofalowej promocji firmy, krzewienia prawidłowych postaw społecznych, a także dotarcia do:

  • kadry zarządzającej i menedżerów spółek kolejowych
  • przedsiębiorstw z branży szynowej,
  • samorządowców


  W ramach przygotowanej oferty proponujemy Państwu zostanie Partnerem:

  • VIP - dostępne 4 pakiety
  • Złotym - dostępne 2 pakiety (po dwa pola)
  • Srebrnym - dostępne 2 pakiety
  • Brązowym - dostępnych 14 pakietów
  • Graczem - dostępnych 11 pakietów


  Tak mało trzeba aby zostać VIPEM albo dołączyć do gry jako Partner Złoty, Srebrny, Brązowy lub Gracz! Skorzystaj z okazji już teraz !!!

  Szczegóły w załączonej ofercie.

   Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

   Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

   1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
   2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
   3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
   4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
    a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
    b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
   5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
   6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
   7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
   8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
   9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

   AKCEPTUJĘ