<We_can_help/>

What are you looking for?

Spółka Jawna „TOMEX” A. Wierciński & J. Wiśniewski i S-ka

Słoneczna 17
86-031 Osielsko

tomex.pl
biuro@tomex.pl

Firma „TOMEX” od 1992 roku działająca na rynku usług zabudowy stoisk wystawienniczych uczestniczy w tworzeniu wizerunku wielu firm, tak z naszego kraju jak i firm unijnych, poprzez udział w kampaniach reklamowych, aranżację i budowę stoisk targowych na licznych targach i wystawach w Polsce i za granicą.

Jako członek – Polskiej Izby Przemysłu Targowego włączyliśmy się w nurt tych firm wystawienniczych, które postanowiły rzetelnie zdobywać uznanie klientów.

O naszym profesjonalizmie świadczą posiadane referencje firm zadowolonych ze współpracy z nami.

Do szerokiego grona naszych klientów indywidualnych należą m.in. takie firmy jak:

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A. – Warszawa,
Petro-Oil – Kraków,
Waryński TRADE S.A. – Warszawa,
Izba Gospodarcza ”Wodociągi Polskie” – Bydgoszcz,
Schmitz – Niemcy,
SAWO – Bydgoszcz,
Indian Art. Gallery – Indie,
Kaltom – Polska,
TRIADE – Włochy,
Böhme, Kunex, Nedo – Niemcy,
Grosfillex – Francja,
Hit Garden – Polska,Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko – Pomorskiego i wiele innych.

Nasze doświadczenie w branży oraz rekomendacje naszych klientów zarówno wystawców jak i organizatorów targów, dają gwarancję wysokiej jakości usług przez nas realizowanych.

ROZWIŃ