Nadchodzące wydarzenia

<We_can_help/>

What are you looking for?

Systemy Hamulcowe Szynowe Sp. z o.o.

ul. Sportowa 11
66-120 Kargowa

510 095 979

www.systemyhamulcowe.com
krzysztof@systemyhamulcowe.com

Firma Systemyhamulcowe.com działa na rynku polskim od 2006 roku. Przez wszystkie te lata rozwijała się dynamicznie konsekwentnie podnosząc jakości i standardy swoich usług. Firma specjalizuje się w profesjonalnej regeneracji zacisków hamulcowych oraz regeneracji recyrkulatorów spalin.

Tak istotne usługi, ważne w aspekcie bezpieczeństwa ruchu drogowym oraz bezpieczeństwa ekologicznego wymagają wysokiej kultury technicznej. W tej dziedzinie jesteśmy na jednej z czołowych pozycji w Europie. Priorytetem firmy jest wysoka jakość świadczonych usług, a atutem stosowanie najnowszych technologii, zaś nakazem utrzymywanie wysokich standardów ekologicznych. Siedziba firmy mieści się miejscowości Kargowa w województwie lubuskim i ma powierzchnię 700 m2. Nowoczesny park maszynowy umożliwia prowadzenie procesów regeneracji na najwyższym poziomie. Stosuje się tu bezpieczne technologie produkcyjne zarówno dla pracowników jak i środowiska.

Kadra pracownicza to osoby o najwyższych kwalifikacjach posiadające certyfikat KNORR. Ich doświadczenie, precyzja i poczucie odpowiedzialności gwarantują utrzymywanie najbardziej rygorystycznych norm wykonania usługi. Dzięki tak wysokim standardom klient otrzymuje na produkt 18 miesięcy gwarancji. To więcej niż czas gwarancji na fabrycznie nowe części.

Firma Systemyhamulcowe.com jest firmą innowacyjną, wdrażającą najnowsze technologie w dziedzinie regeneracji części samochodowych, dostrzegającą konieczność stosowania wysokich standardów ochrony środowiska.

REKLAMA
ROZWIŃ