Wizyta Studyjna w Kolejach Śląskich

W Katowicach 30 sierpnia odbyła się Wizyta Studyjna w siedzibie spółki. Blisko 50 członków Polskiej Izby Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei wzięło udział w zwiedzaniu zaplecza Kolei Śląskich.

Bardzo się cieszę, że po raz kolejny będziemy mogli pokazać wam coś tak ciekawego. Dzięki uprzejmości zarządu Kolei Śląskich możemy dzisiaj zwiedzić zaplecze spółki i zobaczyć, jak funkcjonuje obsługa pociągów. Dla członków Izby jest to o tyle ważne, że będziemy wiedzieć, co możemy zaproponować spółce w kontekście rozwoju. – Mówił Adam Musiał, Dyrektor Generalny Izby.

Jest tutaj dzisiaj z nami prawie 50 osób. Bardzo nam miło gościć członków Polskiej Izby Kolei, z którą jak zawsze dobrze nam się współpracuje. – Mówił Patryk Świrski, Prezes Zarządu Kolei Śląskich.

Podczas prezentacji Zarząd Kolei Śląskich przedstawił inwestycje, takie jak dostawa trzech elektrycznych zespołów trakcyjnych, które zakupione zostały w pełni ze środków spółki.

Następnie odbyło się zwiedzanie zaplecza. W trakcie Wizyty Studyjnej przedstawiciele Firm Członkowskich Polskiej Izby Kolei mieli okazje zobaczyć m.in. symulator, na którym szkolą się przyszli maszyniści, drukarkę 3D, która wykorzystywana jest do drukowania drobnych elementów wyposażenia i halę jako główny element siedziby spółki.

Patryk Świrski, Prezes Zarządu poinformował gości także o planach na przyszłość spółki. Hala, którą mieli okazje zobaczyć uczestnicy oraz kanały rewizyjne przejdą  modernizację. Ze względu na potrzeby mają być one wydłużone. Obecna myjnia, znajdująca się na zewnątrz zostanie zamknięta. Do hali zostanie dodana tokarka podtorowa, która jest niezbędna do codziennego utrzymania.

ZACHĘCAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W ANKIECIE:

W jakim stopniu Wizyta Studyjna spełniła Pana/Pani oczekiwania?*

Jak ocenia Pan/Pani poziom merytoryczny Wizyty Studyjnej?*

Wyczyść

Współpraca z przedstawicielami Izby odpowiedzialnymi za obsługę klienta*

Jakość usług oferowanych przez Izbę*

Wyczyść

Czy chcesz się podzielić swoją opinią? Jeśli tak, napisz poniżej.