• To wydarzenie minęło.

I Konferencja PKP Intercity SA – Nowe Technologie IT/SPRZEDAŻ/USŁUGI/LOGISTYKA

27 września 2023 | 14:00 - 29 września 2023 | 12:00

PKP Intercity od lat stawia na cyfryzację.. Rozwój kanałów zdalnych i rozszerzanie sieci sprzedaży to część strategii rozwoju PKP Intercity. Jako jeden z kluczowych celów wyznacza ona usprawnienie i uproszczenie procesu obsługi podróżnych poprzez wprowadzenie kolejnych rozwiązań cyfrowych. Celem jest szybki, prosty i intuicyjny zakup biletu w preferowanej przez klienta aplikacji lub stronie internetowej. O wprowadzaniu nowych technologii w funkcjonowaniu największego w Polsce przewoźnika dalekobieżnego porozmawiamy w trakcie I Konferencji „PKP Intercity – Nowe Technologie IT/Sprzedaż/Usługi/Logistyka.

KARTA ZGŁOSZENIA

PROGRAM

Organizowane przez wiele lat wspólne z PKP Intercity S.A. konferencje techniczno – naprawcze sprawdziły się jako forma dialogu pomiędzy narodowym przewoźnikiem a podmiotami zewnętrznymi
dostarczającymi technologie, systemy, usługi i rozwiązania. Wraz z rozwojem PKP Intercity S.A. i stałym dążeniem do wykorzystania nowych technologii w służbie pasażera pojawiła się potrzeba zorganizowania konferencji, która wyjdzie poza tabor i infrastrukturę.

Zapraszamy do udziału w

I konferencji „PKP INTERCITY S.A. – NOWE TECHNOLOGIE – IT/SPRZEDAŻ/USŁUGI/LOGISTYKA”,

która odbędzie się w dniach 27-29 września 2023r

w Lidzbarku Warmińskim w hotelu KRASICKI****

Główne obszary to: systemy sprzedaży biletów, hurtownie danych, rozwój oprogramowania, infrastruktura i systemy IT, realizacja dostaw, transport, ekologia i ochrona środowiska,
optymalizacja procesów magazynowych, płatności elektroniczne, samoobsługowe kanały sprzedaży, systemy dynamicznej sprzedaży, aplikacje mobilne, sprzedaż internetowa i mobilna, utrzymanie
systemów sprzedaży, urządzenia wendingowe i reklama, usługi ostatniej mili, programy lojalnościowe, stacjonarne sieci sprzedaży.

Uczestnikami konferencji ze strony PKP Intercity S.A. będzie ponad 60 pracowników (lista w załączeniu). To doskonała okazja do networkingu i prezentacji własnej oferty w tych obszarach.

Będą to reprezentanci Zarządu oraz Biur:

• Teleinformatyki
  • Logistyki i Administracji
  • Rozwoju Biznesu
  • Strategii i Funduszy Unijnych
  • Zarządzania Zasobami Ludzkimi
  • Dyspozytury i Realizacji Przewozów

Zachęcamy do udziału w konferencji jako PARTNER lub uczestnik. Proponuję udział w WYSTAWIE (stoisko) oraz przeprowadzenie prezentacji (15 minut).

PARTNER TECHNOLOGICZNY
PARTNER ZŁOTY