• To wydarzenie minęło.

Wizyta studyjna w siedzibie beyond.pl

9 maja | 11:00 - 14:30

Polska Izba Kolei zaprasza do udziału w wizycie studyjnej

w siedzibie beyond.pl

Miejsce: Poznań
Termin: 9 maja 2024 r.

O Beyond.pl

Naszą ambicją jest bycie najbardziej zaufanym i szanowanym dostawcą usług przetwarzania danych, managed services, środowisk chmurowych ​i infrastruktury as a service w Polsce i ​Europie Środkowej.​ ​Beyond.pl zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa i ciągłości dostępu do danych, pozwalając klientom i partnerom budować przewagę konkurencyjną, wprowadzać innowacje i stabilnie się rozwijać.

Spółka Beyond.pl powstała w 2005 roku. Jesteśmy najbezpieczniejszym data center w Europie Środkowej i najbardziej energooszczędnym obiektem w całej Polsce, który jest zasilany w 100% energią odnawialną. Gwarantujemy najwyższy poziom dostępności – do 99,9999%. Jako jedyni na rynku Europy Środkowo-Wschodniej dostarczamy mix poziomów Rated (od 3+ do 4), dostęp do kompleksowej oferty cloud opartej o chmurę prywatną, publiczną i rozwiązania hybrydowe oraz wsparcie ze strony ekspertów w ramach pakietu managed services.

Beyond.pl to centra przetwarzania danych typu core i edge o docelowej mocy 42MW. Obsługujemy dwa nowoczesne obiekty data center zlokalizowane w Poznaniu. Jesteśmy pierwszym zielonym i neutralnym telekomunikacyjnie dostawcą usług data center w Polsce. Nasz obiekt, Data Center 2, strategicznie zlokalizowany w Poznaniu, w połowie drogi między Warszawą a Berlinem, jest jedynym centrum danych w Unii Europejskiej, spełniającym rygorystyczne wymagania certyfikacji ANSI/TIA-942 Rated 4 oraz normy EN 50600 Klasa 4. Posiadane certyfikaty potwierdzają najwyższe standardy bezpieczeństwa w zakresie projektowania, mechaniki, zasilania, telekomunikacji.

Oferujemy usługi globalnym dostawcom usług chmurowych, firmom SAAS, webscalerom oraz dużym i średnim przedsiębiorstwom. Obsługujemy przedsiębiorstwa m.in. z sektora medialnego, finansowego, medycznego, IT, telekomunikacji, ecommerce, produkcji.

Akcjonariuszem posiadającym 100% akcji Beyond.pl jest Kulczyk Investments SA, globalna grupa inwestycyjna z polskim rodowodem obecna w ponad 30 krajach, na 4 kontynentach.

Data:
Godzina: