« Wszystkie Wydarzenia

XIII Mistrzostwa Polski w Piłce Nożnej Branży Kolejowej o Puchar Przechodni Polskiej Izby Kolei

Polska Izba Kolei zaprasza do udziału w

XIII Mistrzostwach Polski w Piłce Nożnej Branży Kolejowej
o Puchar Przechodni Polskiej Izby Kolei

Miejsce: Stadion ZAWISZA Bydgoszcz
Termin: 7 czerwca 2024 r.

ZAPROSZENIE    |    PROGRAM    |    KARTA ZGŁOSZENIA   |   REGULAMIN

Każda inicjatywa związana ze sportem przyczynia się do upowszechniania aktywnej formy stylu życia – taki jest nasz cel. Połączyliśmy pasję do piłki nożnej z pasją do kolei. Wynikiem tego są XIII już Mistrzostwa Polski w Piłce Nożnej Branży Kolejowej. Co roku organizowane przez nas wydarzenie przyciąga do Bydgoszczy wielu chętnych zawodników z całego kraju. Zeszłoroczny, jedenasty turniej był okazją do rywalizacji aż 18-tu drużyn!

Rywalizacja sportowa to nie tylko idealny sposób na integrację środowiska kolejarskiego, ale również możliwość promowania firmy. Nawiązane podczas Mistrzostw znajomości mogą realnie przełożyć się na sukcesy w pracy zawodowej, dlatego serdecznie zapraszamy do udziału w zawodach oraz delegowania pracowników – sportowców z Państwa firmy.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa!

PATRONAT

DRUŻYNY