Stoisko Izby na INNOTRANS 2024

24 września - 27 września

Branżowe targi techniki komunikacyjnej InnoTrans odbędą się w Berlinie w dniach od 24 do 27 września 2024 r.

NARODOWE STOISKO POLSKIEJ IZBY

Hala 11.2 stoisko 120

Targi InnoTrans 2024 potwierdzają status najważniejszych światowych targów w sektorze techniki komunikacyjnej – swój udział zadeklarowało wielu wystawców z kraju i z zagranicy.

– Bardzo cieszymy się z dużego zainteresowania powierzchniami wystawienniczymi i mamy nadzieję, że w 2024 roku będziemy mogli zaoferować miejsce na targach każdemu zainteresowanemu wystawcy. Za każdym razem wywiera na mnie ogromne wrażenie fakt, z jakim wyprzedzeniem branża przygotowuje się do targów InnoTrans, co podkreśla znaczenie InnoTrans jako jedynej w swoim rodzaju platformy służącej wymianie doświadczeń, wiedzy i promocji marki – mówi dyrektorka InnoTrans, Kerstin Schulz.

Odbywające się po raz czternasty targi InnoTrans 2024 obejmą cały teren Messe Berlin, łącznie z ekspozycją na wolnym powietrzu i na torach, a także wystawą autobusów Bus Display w ogrodzie letnim. Częścią koncepcji targów będą także nowe obszary Mobility+ oraz InnoTrans Campus (koncepcja kariery).

Początek:
Koniec: