• To wydarzenie minęło.

Termin: 10.01.2024 r.
Miejsce: Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze
ul. Gdańska 187, Bydgoszcz

Kolej.net to nowe wydarzenie na mapie spotkań branży kolejowej. Zorganizowane i przeprowadzone w formacie TABLE-TOP opierającym się na networkingu, spotkaniach i sesjach B2B oraz nawiązywaniu relacji biznesowych w celu współpracy, wymiany wiedzy i umiejętności.

Kolej.net jest przedsięwzięciem interdyscyplinarnym ukierunkowanym na wszystkie branże, które kształtują sektor kolejowy. Uczestnictwo pozwala na identyfikację potencjalnych kontrahentów, możliwość odbycia spotkań z wybranymi i zweryfikowanymi partnerami, nawiązanie długofalowych relacji biznesowych oraz promocję marki i produktów.

Od „zawsze” spotykaliśmy się według branżowego klucza. Dzięki Kolej.net mamy niepowtarzalną szansę na zdobycie wiedzy, podzielenie się doświadczeniem na temat rozwiązań stosowanych w produkcji i utrzymaniu taboru kolejowego, budowy i modernizacji infrastruktury, energetyki kolejowej, telekomunikacji oraz informatyki jednocześnie.

To elitarne, jednodniowe wydarzenie organizowane jest przy okazji  Walnego Zgromadzenia Polskiej Izby Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei.

Uczestnictwo w przedsięwzięciu jest bezpłatne, wszelkie informacje dotyczące wydarzenia znajdą Państwo na stronie internetowej www.kolejnet.pl.

Serdecznie zapraszamy do rejestracji i udziału w tym nowatorskim wydarzeniu.

kontakt:
Agata Pszeniczna,