• To wydarzenie minęło.

I Wydanie Raportu Tramwajowego

1 marca 2022

Raport Tramwajowy to wydawnictwo poświęcone miejskim przewozom szynowym. Wydawany przez Polską Izbę Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei podejmuje tematy dotyczące transportu szynowego oraz obszarów powiązanych ( energetyka, informatyka itp.). W każdym numerze Raportu Tramwajowego znajdą Państwo analizy, opinie, wywiady, relacje oraz felietony.

Gdzie trafiamy?

RAPORT TRAMWAJOWY dystrybuowany jest podczas wydarzeń organizowanych przez Izbę: – konferencje, – seminaria oraz tych, w których Izba bierze udział: – targi, – wystawy.

RAPORT TRAMWAJOWY kolportowany jest wśród:

• operatorów przewozów tramwajowych,
  • właścicieli i zarządców infrastruktury,
  • pracowników zajezdni tramwajowych w całej Polsce,
  • producentów pojazdów szynowych i podzespołów,
  • firm i przedsiębiorstw zrzeszonych w Polskiej Izbie Kolei.

Cały czas rozwijamy naszą sieć dystrybucji i staramy się docierać do większej liczby osób związanych z branżą tramwajową, aby nasze czasopismo zyskało na rozpoznawalności.

Zapraszamy do lektury online! – aktualne wydanie dostępne jest również na Portalu Raport Kolejowy: www.raportkolejowy.pl

Gwarantujemy dotarcie do potencjalnych klientów i osób decyzyjnych.

Skorzystaj z NASZEJ oferty!

Czytelnikiem „Raportu  Tramwajowego” jest kadra menadżerska wyższego i średniego szczebla. Docieramy do wszystkich operatorów w kraju, organizatorów przewozów, producentów taboru, producentów podzespołów i części, osób związanych z organizacją i realizacją połączeń tramwajowych, firm zajmujących się usługami na rzecz szynowego transportu miejskiego.

Wydawnictwo trafia także do przedstawicieli administracji rządowej i samorządowej, parlamentarzystów, środowisk naukowych, jak również osób zawodowo związanych z branżą.

W roku 2022 ukażą się cztery wydania Raportu Tramwajowego: 1/ luty 2022, 2/ maj 2022, 3/ wrzesień 2022, 4/ grudzień 2022.

Najbliższe wydanie ukaże się w lutym:  1/2022 wydanie „Raportu Tramwajowego” – Luty_2022

TERMIN przyjmowania zleceń oraz materiałów reklamowych: 31.01.2022

Jeśli są Państwo zainteresowani reklamą/ wywiadem lub artykułem sponsorowanym proszę o kontakt w celu omówienia szczegółów.

RAPORT TRAMWAJOWY to kwartalnik o zasięgu ogólnokrajowym w całości poświęcony miejskim przewozom szynowym. Wydawany jest w nakładzie kilku tysięcy egzemplarzy przez Polską Izbę Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei. Jest to jedyne wydawnictwo w kraju poruszające zagadnienia inwestycji infrastrukturalnych, taborowych oraz innowacyjnych rozwiązań w sektorze tramwajowym. Na łamach wydawnictwa znajdą Państwo analizy, opinie, wywiady, relacje oraz wyniki badań ekspertów tej branży. Wydawnictwo za swój cel przyjęło informowanie o nowościach i nowych standardach, relacjonowanie zmian prawnych, stworzenie przestrzeni dla wymiany opinii.

Do każdej reklamy – DIRECT MAIL PROMOTION

Zleceniodawca decyduje do kogo ma trafić „Raport Tramwajowy” z jego reklamą lub artykułem. Zleceniodawca przekazuje Redakcji listę osób (20 kontaktów) – Redakcja gwarantuje dostarczenie numeru do wybranej osoby.

Data:
1 marca 2022