• To wydarzenie minęło.

XI Konferencja Techniczno-Naprawcza „PKP INTERCITY” S.A.

30 listopada 2022 - 2 grudnia 2022

Dziękujemy za udział w XI KONFERENCJI TECHNICZNO-NAPRAWCZEJ „PKP INTERCITY” S.A., która odbyła się w dniach 30 listopada – 2 grudnia 2022 r. w Hotelu ZAMEK RYN w Rynie.

ZOBACZ PROGRAM KONFERENCJI

Wiodący przewoźnik pasażerski realizujący program „Kolej Dużych Inwestycji” zmienia kolej i jej usługi oferując bezpieczny i komfortowy tabor wyposażony w innowacyjne rozwiązania zapewniając szybkie i bezpieczne przewozy. Podstawą tych działań jest dynamiczna realizacja inwestycji podczas których dialog pomiędzy interesariuszami (kontrahent – zleceniodawca) jest jednym z kluczowych elementów.

Spółka PKP Intercity SA jako lider przewozów pasażerskich kieruje szczególną uwagę na standaryzację rozwiązań taborowych oraz przeprowadzanie inwestycji związanych z efektywnym utrzymaniem taboru.

PARTNER TECHNOLOGICZNY

PARTNER SREBRNY