• To wydarzenie minęło.

XI Konferencja „Energetyka na Kolei”

3 listopada 2022 - 4 listopada 2022

Zapraszamy do udziału w XI Konferencji „Energetyka na Kolei” która odbędzie się w dniach 3-4 listopada 2022 r. w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Ożarów Mazowiecki.

ZOBACZ PROGRAM KONFERENCJI

POBIERZ KARTĘ ZGŁOSZENIA

Konferencja to doskonałe forum wymiany spostrzeżeń i rozmów o aktualnej sytuacji i kierunkach rozwoju branży oraz wdrażanych innowacjach mających na celu wzrost jakości energetyki kolejowej. Spotkanie daje przede wszystkim możliwość nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych pomiędzy zarządcą infrastruktury kolejowej, dystrybutorami energii, przewoźnikami oraz przedsiębiorcami realizującymi inwestycje.

Na konferencji obecni będą również przedstawiciele lokalnych Zakładów Linii Kolejowych PKP PLK (IZ).

Podjęte zostaną zagadnienia związane z:

• projektowaniem, budową, modernizacją oraz utrzymaniem sieci trakcyjnej
  • Planem Rozwoju PKP Energetyka
  • programem Zielona Kolej – program obejmujący przedsiębiorczość, inwestycje i innowacje na rzecz transportu zero-emisyjnego
  • optymalizacją zużycia energii – magazynowanie energii, ecodriving, rekuperacja, steamowe oszczędzanie
  • inteligentnym systemem wsparcia i optymalizacji w zakresie zarządzania majątkiem sieciowym
  • systemem dynamicznej redukcji obciążenia podstacji trakcyjnej, działający z wykorzystaniem zasobnika dużej mocy
  • projektami inwestycyjnymi oraz utrzymaniowymi
  • kierunkami rozwoju sektora energetycznego na kolei

Zachęcamy do uczestnictwa w konferencji w roli PARTNERA, WYSTAWCY oraz słuchacza.

PATRONAT

PARTNER TECHNOLOGICZNY