Nadchodzące wydarzenia

<We_can_help/>

What are you looking for?

Image Alt

Raport Tramwajowy

Raport

To magazyn w całości poświęcony miejskim przewozom szynowym. Na jego łamach poruszana jest tematyka inwestycji zarówno w infrastrukturę, jak i w tabor tramwajowy; publikowane są artykuły i wyniki badań ekspertów w tej branży oraz wywiady z osobami, które posiadają autorytet w swoim środowisku.

Celem wydawnictwa jest dostarczanie aktualnych tematów, stworzenie przestrzeni dla wymiany opinii i bycie źródłem rzetelnej informacji.

Merytoryka:

 • Wywiady z producentami taboru, podzespołów i części; osobami związanymi z organizacją i realizacją połączeń tramwajowych oraz prowadzeniem inwestycji w tej branży,
 • Prezentacja wybranych inwestycji tramwajowych w Polsce oraz raporty z ich realizacji,
 • Innowacyjne projekty realizowane na świecie w sferze taboru i infrastruktury,
 • Omówienie zmian prawnych, przedstawienie aktualnych informacji dotyczących funduszy europejskich i związanych z nimi możliwości finansowania inwestycji tramwajowych,
 • Newsy o realizowanych i zakończonych przetargach, dostawach, inwestycjach,
 • Relacje z odbywających się wydarzeń i akcji prowadzonych w tym segmencie miejskiego transportu publicznego,
 • Materiały tworzone przez pasjonatów i wielbicieli tramwajów.
Raport Tramwajowy to jedyne, bezpłatne wydawnictwo tego typu o zasięgu ogólnopolskim. Jest powszechnie dostępne w wersji papierowej i elektronicznej.
5000
NAKŁAD

Każde wydanie to od trzech do pięciu tysięcy egzemplarzy.

60
ILOŚĆ STRON

Sześćdziesiąt stron ciekawych informacji.

2
KWARTALNIK

Cztery wydania w ciągu roku.

Gdzie trafiamy?    

Raport Tramwajowy dystrybuowany jest podczas wydarzeń organizowanych przez Izbę: – konferencje, – seminaria oraz tych, w których Izba bierze udział: – targi, – wystawy.

Kolportowany jest wśród:

 • operatorów przewozów tramwajowych,
 • właścicieli i zarządców infrastruktury,
 • pracowników zajezdni tramwajowych w całej Polsce,
 • producentów pojazdów szynowych i podzespołów,
 • firm i przedsiębiorstw zrzeszonych w Polskiej Izbie Kolei.

Cały czas rozwijamy naszą sieć dystrybucji i staramy się docierać do większej liczby osób związanych z branżą tramwajową, aby nasze czasopismo zyskało na rozpoznawalności. Gwarantujemy dotarcie do potencjalnych klientów i osób decyzyjnych.

W roku 2024 ukażą się dwa wydania Raportu Tramwajowego:

1/ czerwiec 2024, 2/ grudzień 2024

RAPORT TRAMWAJOWY to magazyn o zasięgu ogólnokrajowym w całości poświęcony miejskim przewozom szynowym. Wydawany jest w nakładzie kilku tysięcy egzemplarzy przez Polską Izbę Kolei. Jest to jedyne wydawnictwo w kraju poruszające zagadnienia inwestycji infrastrukturalnych, taborowych oraz innowacyjnych rozwiązań w sektorze tramwajowym. Na łamach wydawnictwa znajdą Państwo analizy, opinie, wywiady, relacje oraz wyniki badań ekspertów tej branży. Wydawnictwo za swój cel przyjęło informowanie o nowościach i nowych standardach, relacjonowanie zmian prawnych, stworzenie przestrzeni dla wymiany opinii.

Do każdej reklamy – DIRECT MAIL PROMOTION

Zleceniodawca decyduje do kogo ma trafić „Raport Tramwajowy” z jego reklamą lub artykułem. Zleceniodawca przekazuje Redakcji listę osób (20 kontaktów) – Redakcja gwarantuje dostarczenie numeru do wybranej osoby.

Prenumerata

Wydawnictwo kolportowane jest bezpłatnie. W sprawie prenumeraty prosimy o kontakt.

Kontakt

Michał Ciechowski
Kom. 795 022 754
m.ciechowski@izbakolei.pl

REKLAMA
ROZWIŃ