Szkolenie „Ewolucja ISO/TS 22163 (IRIS) w Kolejowy System Zarządzania Jakością ISO 22163:2023 – zmiany”

28 września w Bydgoskim Hotelu City odbyło się szkolenie, zorganizowane przez Quality Management Systems dla firm członkowskich Polskiej Izby Kolei.

IRIS jest systemem zarządzania jakością dla przemysłu kolejowego, natomiast certyfikat IRIS staje się wymogiem wśród największych korporacji na rynku kolejowym względem dostawców.

Szkolenie poprowadził Robert Dąbrowski, Specjalista z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie zagadnień kolejowych i ich integracji systemowej oraz szkoleniowiec w zakresie kolejowych wymagań i systemów zarządzania.

Jako Polska Izba Kolei cieszymy się, mogąc wspierać i organizować merytoryczne szkolenie takie jako to, podczas którego przedstawiciele firm członkowskich poznają innowacje w zakresie zarządzania jakością i niezawodnością – mówił podczas rozpoczęcia Adam Musiał, Dyrektor Generalny Izby.

Robert Dąbrowski przeprowadził przedstawicieli firm członkowskich przez pełną historię standardu IRIS, jego zastosowanie w branży, grupy wyrobów i usług, zakresy certyfikacji, wymagane procesy i główne zmiany, które zaszły w normie w ostatnim czasie.

Następnie zaproszeni goście mogli zadać prowadzącemu pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości, związane z tematem spotkania.

Uczestnicy poznali wszystkie zmiany, które zaszły w standardzie jakości, niezawodności i bezpieczeństwa w branży kolejowej. Podczas oficjalnego zakończenia odbyło się wręczenie certyfikatów, potwierdzające ukończenie szkolenia.

ZACHĘCAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W ANKIECIE:

W jakim stopniu Szkolenie spełniło Pana/Pani oczekiwania?*

Jak ocenia Pan/Pani poziom merytoryczny Szkolenia?*

Wyczyść

Współpraca z przedstawicielami Izby odpowiedzialnymi za obsługę klienta*

Jakość usług oferowanych przez Izbę*

Wyczyść

Czy chcesz się podzielić swoją opinią? Jeśli tak, napisz poniżej.