Nadchodzące wydarzenia

<We_can_help/>

What are you looking for?

Izba Kolei na Targach TRAKO 2021

Prawie 23 tysiące uczestników z 39 krajów i ponad 500 wystawców z całego świata wzięło udział w 14. Międzynarodowych Targach Kolejowych TRAKO 2021.

Krzysztof Mamiński, prezes zarządu Polskich Kolei Państwowych SA: Targi TRAKO to największe w tym roku wydarzenie branży transportowej w Europie i to było widać w Gdańsku. Liczba wystawców i liczba odwiedzających Targi robiły duże wrażenie. Tak duże zainteresowanie wydarzeniem wynika z pewnością z obecnych trendów – mody na kolej, która jest najlepszym, bo najbezpieczniejszym, najbardziej ekologicznym i odpornym na kryzysy środkiem transportu. Dziś z koleją kojarzy się jeszcze jedno słowo – rozwój. Przez cały czas trwania TRAKO towarzyszyło ono licznym premierom taboru, debatom i konferencjom. W tym roku TRAKO przekazało do dyspozycji wystawców ponad 36 tys. m2 powierzchni ekspozycyjnej w halach wystawienniczych AMBEREXPO, w specjalnie wybudowanych na potrzeby targów trzech namiotach ekspozycyjnych, jak również w przestrzeni torów wystawienniczych.

Andrzej Bojanowski prezes Międzynarodowych Targów Gdańskich: Jeszcze 3 miesiące temu rozbieraliśmy powstały w AMBEREXPO w czasie pandemii szpital tymczasowy. Dobrze, że mogliśmy w ten sposób razem z partnerami pomagać obywatelom Pomorza, ale szczerze? Wolimy widzieć się z Wami tutaj na imprezie biznesowej. Życzę udanych targów, na żywo, nie w internecie, żebyście podpisywali jak najwięcej kontraktów dla dobra Polski i waszych firm.

REKLAMA
ROZWIŃ