Rozdajemy uśmiech. Wsparliśmy szpitalny spektakl dla najmłodszych

Teatr za Jeden Uśmiech choć na chwilę pomógł zapomnieć najmłodszym pacjentom o pobycie w szpitalu. Aktorzy odwiedzili Szpital Uniwersytecki nr 1 w Bydgoszczy i zagrali specjalnie dla dzieci. Na zakończenie mali widzowie otrzymali drobne upominki.

W pomoc przy organizacji tego wydarzenia włączyła się Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei.

– Uśmiech dziecka jest bezcenny. Dlatego tak ważne dla nas jest wspieranie podobnych inicjatyw.  Każdego roku włączamy się w wiele podobnych wydarzeń prospołecznych, szczególnie tych dedykowanych najmłodszym. Podobnie, jak w naszej pracy, tu także wspieramy i pomagamy, by choć trochę zmieniać świat na lepsze. Razem możemy więcej – mówi Adam Musiał, Dyrektor Generalny Polskiej Izby Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei.

Zdjęcia udostępnione przez Teatr za Jeden Uśmiech.