Horus Innowacyjne Materiały Przemysłowe Sp. z o.o.

ul. Unii Europejskiej 33,
86-050 Solec Kujawski
horus.net.pl

Wizja firmy Horus Innowacyjne Materiały Przemysłowe brzmi: Być preferowanym dostawcą innowacyjnych rozwiązań technolo-gicznych poprzez partnerskie relacje z naszymi klientami.

Misją firmy jest upowszechnianie i wdrażanie nowoczesnych rozwiązań technicznych w przedsiębiorstwach przemysłowych i w firmach usługowych w celu poprawy ich efektywności.

Firma Horus osiąga to poprzez m.in.: zwiększenie ekonomiki produkcji swoich klientów i poprawy ich bezpieczeństwa pracy. A wszystko to dzieje się dzięki produktom amerykańskiego kon-cernu 3M, z którym firma Horus współpracuje od 30 lat.

Dwie główne grupy tematyczne produktów to:

1. produkty ułatwiające procesy produkcyjne i przynoszące oszczędność, m.in.: taśmy klejące i kleje przemysłowe, materiały ścierne oraz ich konwerting;
  2. produkty zapewniające ochronę pracownika i jego miejsce pracy (bezpieczeństwo), czyli: produkty ochrony osobistej, chroniące przed upadkiem z wysokości, ochrona spawacza, włókniny ocieplające, ma-teriały odblaskowe, kontrola źródeł energii LOTO i aktywne szkolenia BHP. Parsymonia produkuje również zamki do drzwi.

Sprawy Techniczno-handlowe: Jakub Goliński, Dyrektor handlowy j.golinski@horus.net.pl, kom. 734 218 770

Szkolenia: Łukasz Wilk, Kierownik Działu Szkoleń l.wilk@horus.net.pl, kom. 608 514 200