Andel Polska Sp. z o.o.

Lublańska 134

www. andel-polska.pl
biuro@andel-polska.pl

Firma ANDEL funkcjonuje na rynku od kilkudziesięciu lat. Została założona w Wielkiej Brytanii, a od 2005 roku powołana została spółka Andel Polska Sp. z o.o., jako oddział Andel Ltd., eksperta w dziedzinie projektowania i dystrybucji systemów monitoringu wycieków oraz systemów ochrony środowiska. Po kilku latach działalności, ANDEL Polska Sp. z o.o. jest generalnym przedstawicielstwem angielskiej firmy Andel Ltd. – renomowanego producenta systemów monitorowania wycieków i ochrony środowiska.

Jako lider polskiego rynku posiadają duże doświadczenie techniczne i praktyczne. Zapewniają wszechstronne wsparcie projektu od założeń, projektu technicznego aż do doboru urządzeń, wyceny, instalacji, serwisu. Gwarantują pełne wsparcie techniczne przy każdym projekcie niezależnie od jego wielkości.

Misją firmy jest zapewnienie bezpieczeństwa funkcjonowania partnerów, w szeroko pojętym zakresie prowadzenia działalności. Nie ograniczają się do przedsiębiorstw, zabezpieczają dziedzictwo narodowe, środowisko, wartości intelektualne oraz to co najważniejsze – dane, zarówno zgromadzone na dyskach komputerów czy serwerów, jak również w formie papierowej. Projektują i wdrażają rozwiązania innowacyjne, nowoczesne, a zarazem skuteczne i trwałe.

Daleko idąca specjalizacja ukierunkowała ich w stronę dwóch podstawowych segmentów W segmencie Inteligentnego Budynku, dostarczają rozwiązania wykrywające wycieki różnego rodzaju cieczy w obiektach i alarmujące użytkownika o ich występowaniu – system Floodline.

W segmencie Ochrony Środowiska specjalizują się w systemach separacji oleju od wody, zapobiegając skażeniu środowiska naturalnego. Proponowane zabezpieczenie środowiska oparte jest na nowoczesnym separatorze BundGuard oraz nowatorskiej technologii budowy mis olejowych.