BKT ELEKTRONIK Sp. z o.o.

Łochowska 69
86-005 Białe Blota

www.bkte.pl

Naszą misją jest
Kontynuowanie dynamicznego rozwoju firmy przez oferowanie naszym  Partnerom Biznesowym wysokiej jakości rozwiązań, technologii i produktów w sposób krótszy, sprawniejszy i bardziej ekonomiczny niż konkurencja.
Oto zasady, którym staramy się być wierni każdego dnia:
Nasze produkty i usługi
Jesteśmy pasjonatami jakości i dobrych rozwiązań.  Chcemy, by wszystko co opuszcza mury naszej firmy było nowatorskie, dopracowane, i wykonane całkowicie zgodnie z projektem. To jednak nie wszystko. Chcemy również, by to co robimy, cechowała pasja.
Nasi Partnerzy
Naszych odbiorców,  jak i dostawców nazywamy partnerami przede wszystkim dlatego, że są dla nas najbliższymi współpracownikami na drodze do sukcesu i dobrego wizerunku firmy. Im zawdzięczmy wiele i chcemy jakością świadczonych usług i konkurencyjnością oferty odwdzięczyć się za zaufanie, jakim nas obdarzyli.
Nasi Pracownicy
Nasi pracownicy to my, a my to nie tylko firma, ale przede wszystkim ludzie. My także pracujemy dla naszych własnych sukcesów.
Nasze otoczenie
Każda z naszych lokalizacji to część ulicy, miasta, regionu. Rozumiemy nasz wpływ na społeczność oraz środowisko, dlatego staramy się budować dobre relacje z  otoczeniem oraz dbać o jego wartości i unikatowość.