Nadchodzące wydarzenia

<We_can_help/>

What are you looking for?

SITEL POLAND SP. Z O.O.

Chałubińskiego 8
00-613 Warszawa

22 445 41 04

Czeska firma SITEL oferuje swoim klientom szeroki zakres usług oraz dostawy urządzeń i materiałów. Podstawowy zakres działalności to kompleksowe i systemowe rozwiązania dla branży telekomunikacyjnej.

Firma SITEL POLAND dostarcza dla infrastruktury kolejowej i tramwajowej system plastikowych MULTIKANAŁÓW  i studni kablowych CUBIS do budowy kanałów technologicznych, ktorę umożliwiają wygodne wciągnięcie kabli niskiego i wysokiego napięcia, kabli telekomunikacyjnych, sterowniczych, światłowodów, rur osłonowych itd. Multikanały można również wykorzystać do układania na powierzchni, w podkopach i przekopach, na konstrukcjach mostowych oraz wszędzie tam, gdzie pojawiają się wysokie wymagania co do szybkości układania, rozmieszczenia i czytelności systemu.

Multikanały produkowane poprzez SITEL i studnie kablowe CUBIS są z uznaniem wykorzystywane przez szereg znanych spółek takich jak Czeskie Koleje Państwowe, Slowackie Koleje Państwowe, spółki Grupy E.ON, ENEA, TAURON, ENERGA, PGE, RWE, Skanska, Zakłady Transportu Miejskiego, Zarządy Lotnisk i inne.

REKLAMA
ROZWIŃ