Nadchodzące wydarzenia

<We_can_help/>

What are you looking for?

TechSolutions Group Sp. z o.o.

Garbary 100/11
61-757 Poznań

+48 503596930

www.ts-group.pl
jkominowski@ts-group.pl

Specjalizujemy się w zakresie inżynierii mechanicznej pojazdów szynowych, koncentrując nasze wysiłki na wszystkich aspektach związanych z taborem – od pojedynczych komponentów po duże projekty. Zajmujemy się zagadnieniami związanymi zarówno z pojazdami kolejowymi, jak również miejskimi pojazdami szynowymi.

Realizujemy badania diagnostyki pojazdu, jego komponentów oraz elementów infrastruktury torowej. Wykonujemy analizy zachowania pojazdu w systemie transportowym, uwzględniając wzajemne oddziaływanie między pojazdem a torem. Opracowujemy Dokumentację Techniczno-Ruchową (DTR) i Dokumentację Systemu Utrzymania (DSU) uwzględniając pełen proces zarządzania zmianą w rozumieniu zmiany znaczącej.

Przeprowadzamy weryfikację i dostosowujemy dokumentację Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem (SMS) i Systemu Zarządzania Utrzymaniem (MMS) do realnych potrzeb klienta. W oparciu o wiedzę z zakresu inżynierii niezawodności, inżynierii bezpieczeństwa oraz inżynierii odporności dokonujemy analizy ryzyka zagrożeń, dowody bezpieczeństwa, analizy kosztów życia (LCC) i analizy RAMS.

Wspieramy naszych klientów w przeprowadzaniu procesu dopuszczenia do eksploatacji pojazdu i ich podsystemów, a także polonizacji.

Wykonujemy szkolenia, na których przedstawiamy techniki udoskonalania procesu zarządzania ryzykiem zagrożeń i niezawodnością w codziennej działalności różnego typu podmiotów rynku kolejowego.

Nasza wiedza i doświadczenie, zebrane w wielu projektach krajowych i międzynarodowych, umożliwia nam świadczenie usług w sposób rzetelny i kompetentny. W naszych działaniach jesteśmy jako partner niezależni i neutralni. Nasz interdyscyplinarny zespół składa się z doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin, gotowych na rozwiązanie problemów w Państwa firmie.

REKLAMA
ROZWIŃ